Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Stálá sleva na kurzy vaření a pobyty Paní Dýně

Zveme Vás na víkendové kurzy vaření a pobyty v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro vás s láskou připravuje Paní Dýně. Členové Klubu Jíme Jinak mají na všechny pobyty a kurzy vaření Paní Dýně v roce 2022 slevu!

Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko i celý plzeňský kraj je místo bohaté na přírodní krásy i pamětihodnosti. Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista či cyklista.

Strava

Strava zahrnuje plnou penzi nebo polopenzi dle zásad Jíme Jinak.

  • Jídla jsou bohatá a pestrá. Základem stravy jsou sezónní suroviny, dostupné biopotraviny a produkty od místních dodavatelů. 
  • Snídaně jsou vždy formou širokého bufetu (nápoje, miso-polévka, obilná kaše, sladká omáčka, pražená olejnatá semínka, gomasio, zelenina, pickles, saláty, domácí pečivo, pomazánka). 
  • K obědu je podávána polévka, hlavní chod a salát a k večeři také teplé jídlo (v případě polopenze i polévka). 
  • Nápoje (většinou voda, čaje, caro, káva) jsou k dispozici během jídel a jsou zahrnuty v ceně. 
  • Zdravé dezerty obvykle nejsou zahrnuty v ceně akce a jejich ceny se pohybují od 25 do 45 Kč/ks dle druhu.
  • Máte potravinové alergie nebo bezlepkovou stravu? Napište to do přihlášky, personál vám rád vyhoví.

Ubytování

Ubytování je v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu ve dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (postele, šatní skříň, lůžkoviny a povlečení). Informace o ubytování a zajímavostech v okolí: www.zamekspaleneporici.cz

Paní Dýně není cestovní kancelář. Celková cena pobytu je součtem ceny za stravu (to platíte předem na fakturu Paní Dýně, s.r.o., což slouží jako “záloha”) a ceny za ubytování (to platíte ubytovateli v hotovosti při příjezdu). Díky tomuto spojení může být cena pobytů relativně nízká, protože neplatíte nic navíc!

Pro koho jsou pobyty určené a jak je rezervovat

Na akce Paní Dýně jsou zváni všichni – bez podmínek! Aktuální nabídka kurzů a pobytů zde.

Rezervace pobytu:

Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
tel. 776 815 273
e-mail: info@pani-dyne.cz

Výhoda pro členy klubu Jíme jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají stálou slevu 200 Kč na stravu u Paní Dýně. Sleva se nevztahuje na další členy rodiny, pouze na aktivního člena Klubu a je nepřenosná. Slevu je možné uplatnit opakovaně na pobytech a kurzech vaření o minimální délce 2 dnů (rozuměj 2 noci). [přihlaste se]

 

Reference účastníků

Letní dovolená s Paní Dýni ve Spáleném Poříčí letos v červenci mě nadchla. Strava byla výborná, kdejaký tatík masožrout si pochutnával a měl vybouleno za ušima víc než my, kteří takto zdravě jíme po většinu roku. Ubytování na zámku nás bavilo, děti si užily hernu a spoustu kamarádů. V okolí je nespočet krásných míst pro výlety, na které jsme vyráželi s vynikajícími obědy v krabičce a mlsouni i se zdravými dezerty. Paní Dýně prostě umí!
Těšíme se určitě zase za rok a moc děkujeme! (Alice a Anežka K.)

Nám se líbilo moc, chutnalo maximálně a určitě budeme doporučovat a klidně bychom přijeli zase. Ubytování obyčejné, ale dobré, vše čisté, pohoda. Byla to oáza klidu u Vás v Poříčí :-) (Eva Cikrytová, web Jíme Jinak)

S pobytem jsme byli naprosto spokojení. Jídlo bylo bezvadné, chutnalo nám úplně vše. Prvně jsme byli na pobytu, kde nám uvařili podle zásad jak vaříme doma, a spokojenější bychom být asi ani nemohli. … Spálené Poříčí je bezvadná lokalita, ten víkend byl v podstatě moc krátký, takže určitě chceme přijet opětovně. Pobyt bych s radostí doporučila komukoli známému. Štěstí se musí šířit dál :) (Monika Z.) 

S víkendem jsme byli velice spokojení, nic nám nechybělo. Vyžití v okolí je mnoho a tak si myslím, že si každý může zvolit, co chce. Jídlo bylo skvělé a všichni byli ochotní. Určitě rádi zase přijedeme. (MUDr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán, Institut celostní medicíny Praha)

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

7 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

5

Intenzivní víkendový kurz vaření s Paní Dýní – červen 2022

Zveme vás na intenzivní kurz vaření vyvážené stravy na základě principů Jíme Jinak, kde vám Lenka Rojíková (Paní Dýně) předá svoje znalosti a kuchařské zku...
1
1

Intenzivní víkendový kurz vaření s Paní Dýní – září 2022

Zveme vás na intenzivní kurz vaření vyvážené stravy na základě principů Jíme Jinak, kde vám Lenka Rojíková (Paní Dýně) předá svoje znalosti a kuchařské zku...
15
1

Lyžovačka v Alpách (únor 2024) – ušetřete 4300 Kč na rodinu!

Vydejte se o jarních prázdninách s dětmi do Alp! Příjemný, moderně zařízený penzion se nachází v malebném městečku Sankt Martin am Tannengebirge. Je to výh...
27
2

Lyžovačka na Šumavě (únor 2024) – ušetřete 3500 Kč na rodinu!

Jarní prázdniny s dětmi na horách! Vydejte se s CK Duhový koník na oblíbenou zimní dovolenou ve vyzkoušeném penzionu ALFA v Železné Rudě.  Užijte si týden ...
18

Odšťavňovače Kuvings s mega slevou pro Klubáky

Sezóna odšťavňování se blíží a my jsme pro členy Klubu Jíme Jinak domluvili extra slevu na kvalitní a výkonné odšťavňovače značky Kuvings.
13
4

Fermentor Kuvings s mimořádnou akční slevou

Chcete si připravit výborné domácí rostlinné jogurty nebo sýry? Fermentor Kuvings vám to umožní. Do 8. 10. 2023 si ho členové Klubu Jíme Jinak mohou pořídi...