Ke zdravému způsobu života neodmyslitelně patří i pravidelný pohyb. Cvičení na trampolínkách se stává stále více a více oblíbeným cvičením, které můžete provozovat jak doma, tak venku, třeba na zahradě. Jde o skvělou formu aerobního cvičení, které je efektivní, bezpečné a šetrné pro vaše klouby a při kterém se zároveň výborně pobavíte. Pro členy Klubu Jíme Jinak jsme domluvili skvělou slevu na unikátní trampolínky Bellicon.

Skákáním pro pěknou postavu a proti stresu

Na mini trampolínách bellicon® cvičí každý z 638 svalů ve vašem těle,ale vaše klouby při skákání netrpí silnými nárazy jako například při běhu. Vy se tak příjemnou formou zbavíte přebytečných kil, zlepšíte si zdraví i kondici a v neposlední řadě posílíte své tělo a přirozenou obranyschopnost organismu. Snížíte hladinu stresu a revitalizujete vaše tělo. A protože je skákání zábava, budete se na každý trénink těšit!

Unikátní systém Bellicon®

Trampolínky Bellicon jsou opatřeny geniálním systémem nezávislých pružin volitelné tuhosti ze speciálního gumového lana. Jsou to jediné certifikované trampolíny nejen pro sport a zábavu, ale také rekonvalescenci.
I po mnoha letech intenzivního používání je trampolína stejně spolehlivá jako v době, kdy jste si ji pořídili.

Součástí každé mini trampolíny bellicon® jsou speciální bellicon® ponožky a domácí online tréninkový program.  

„Máme doma jednu, říkáme jí kvůli oranžovým lankům a oranžovému kraji sluníčko. Původně jsem ji chtěla dát dětem do pokojíčku, ale stala se nedílnou součástí našeho obyváku. Kdokoli jde kolem, tak si poskočí. Konečně si zaskáču i já. Máme sice velkou trampolínu na zahradě, ale na tu nějak nemívám čas, není po ruce. Takhle si můžu zaskákat, když se zrovna vaří snídaně, oběd nebo večeře. Skvělé je, že má sklápěcí nožky, takže ji snadno zastrčíme za skříň, když potřebujeme volný prostor,“ chválí si Eva Cikrytová, autorka projektu Jíme Jinak.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu [ přihlaste se ] na celý sortiment značky Bellicon v eshopu www.traminal.cz. [ přihlaste se ] Akce trvá do odvolání.

UPOZORNĚNÍ:
Slevy jsou platné pouze na webu  www.traminal.cz a pouze na zboží (tzn. že neplatí na náhradní díly, příslušenství, na zboží ve výprodeji či zboží v akci). Sleva platí pouze pro členy Klubu, ne pro přátele a rodinné příslušníky. Sleva platí do odvolání.

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekKantonská veganská rýže
Další článekPomerančová omáčka s ječmenem a tofu