Domů > Magazín > Blog

Čestný host do Jarní očisty – Janina

Do Jarní očisty jsme přizvaly Janinu jako čestného hosta. Máme s její účastí v předchozích kurzech skvělé zkušenosti. Mnohým z vás velmi pomohl její úhel pohledu na svět a vztahy.

Klubáci, kteří znají její velmi osobní příběhy, mi jistě dají za pravdu, že je to zkušená, po všech stránkách krásná a moudrá žena. Janina nám má co nabídnout a kdo sleduje naše stránky od začátku, na vlastní oči vidí, jakou obrovskou proměnu udělala.

Takže máme tu čest vzít opět do party Janinu, která pro vás do očisty připravila novou rubriku Dar za dar. Vloni při očistě a během adventního úklidu jste zjistili, že máte doma mnoho krásných věcí, které by mohly někomu sloužit, když vy je nepotřebujete. Tak během očisty těla a úklidu domácnosti budete mít skvělou příležitost je darovat :-) A možná přijde nějaký nový dar i k vám.

Zítra startujeme přípravný týden a všechny tři se na vás těšíme!

Eva, Helena a Janina

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Taky už jsem nakoukla, ale naštěstí ještě nic není. :) Moc dobře, můžu klidně pracovat. :D

To je uzasne, moc moc se tesim!!!!

Ukázat další komentáře