Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Econea – přírodní kosmetika a eko drogerie pro vás

Přírodní kosmetika, ekologická drogerie, kompostovatelné kartáčky na zuby, dámské hygienické potřeby z bio bavlny, kompostovatelné odpadkové pytle, eko sáčky na zeleninu, zdravé lahve, nádobí, móda, zdravé mlsání, výbava pro miminka, kancelářské potřeby z recyklovaného materiálu a mnoho dalšího pro naše hrdiny se slevou 20%!

Není jedno, čím se myjeme, není jedno, co kupujeme

Čím dál tím více z vás se zajímá nejen o to, co jíte, ale také přemýšlíte, čím se namažete, umyjete a v čem vyperete. Není totiž krém jako krém a není prášek na praní jako prášek na praní. Kvalitní a co nejčistší výrobky jsou šetrné nejen k našemu zdraví, ale také k přírodě. Dnes už máme možnost volby. Můžeme vybrat přípravky na úklid a mytí, které otráví vodu, nebo můžeme vybrat produkty, které se bezpečně rozloží. Můžeme používat mikroténové sáčky, igelitky a plastové pytle, které tu budou déle než my, až je vyhodíme, nebo můžeme používat takové, které se dají kompostovat. Můžeme kupovat výrobky, při jejich výrobě vzniknou nové plasty a nové odpady, nebo můžeme sáhnou recyklovaných výrobcích.

Co je skutečně dobré?

Možná nevíte, kterým výrobkům věřit a jaké vybrat. Které jsou ekologické a přitom účinné? Výběr těch kvalitních, účinných a šetrnách za nás udělali Martin a Pavel, kteří provozují eshop Econea. Trvalo jim rok než vybrali zboží do svého obchodu. Jsou přísní a stejně jako my věří, že když začneme každý u sebe, můžeme nakonec dosáhnout zlepšení našeho zdraví i životního prostředí. Každý jeden z nás denně rozhoduje svým nákupem a svým chováním o tom, v čem budeme žít a v jakém stavu dostanou tuhle planetu naše děti.

Co na Econea.cz najdete

Zboží v eshopu Econea je recyklovatelné, kompostovatelné nebo vyrobené z recyklovaných materiálů. Najdete zde vše od přípravků na mytí, uklízení, přírodní kosmetiky, opalovacích krémů, aroma olejů, přes látkové i kompostovatelné vložky, tampóny, pleny a jiné potřeby pro miminka, eko lahve, termosky, dřevěné příbory, módu až po sáčky do odpadkových košů, sáčků na nákupy nebo kancelářské potřeby. Vaší pozornosti by určitě neměli ujít:

  • EcoCosmetics – Super čistá německá BIO kosmetika s ECO CERT
  • Zubní kartáčky TIO – Vyrobené z cukrové třtiny a štětinky z ricinového oleje
  • The Greatest Candle In The World – Svíčky z recyklovaných rostlinných olejů z restaurací

Výhoda pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 20% na jakýkoli nákup. Pro uplatnění slevy v eshopu www.econea.cz zadejte svůj klubácký email a heslo[přihlaste se]. 

Registrovaní čtenáři mají slevu 10% na jakýkoli nákup. Pro uplatnění slevy v eshopu www.econea.cz zadejte svůj registrační email a heslo [přihlaste se].

Akce trvá do 31.12. 2018.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobrý den, neplánujete zase spolupráci s Econeou?

Jíme Jinak Ivana
3. 1. 2019

Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu z Econea za vstřícné jednání. V balíčku mi skladníci nešikovně napěchovali výrobky, takže se to neobešlo bez nehody. Ale paní mi hned odepsala, nabídli náhradu a to jsem ani neposílala fotku poškozeného balíčku. A ještě v náhradním poslali raw tyčinku. Více takových firem s pozitivním přístupem k zákazníkovi.

Ukázat další komentáře