Domů > O nás > Pochvaly

Hubnu a už se nebojím strašáků sacharidů (Jana)

Jana: Zdravím všechny a ráda bych napsala takové shrnutíčko (vlastně i tak trochu pro sebe :) ). Po x letech sledování Jíme Jinak po očku jsem se konečně rozhoupala udělat ten krok a vstoupit do klubu i kurzu Podzimní detox – Vánoce Jinak a jsem za to rozhodnutí moc ráda. Děkuji za krásný program i podporu.
K Vánocům jsem si koupila remosku, protože zatím jím jinak jen já, děti se mi ještě nepodařilo přesvědčit, ale neva, tak abych nemusela na pečení své zeleniny atd. v malém množství zapínat troubu, no a taky papiňák, kterého jsem se vždy bála, tak se s ním učím :) Vždycky jsem si myslela, že cizrna a potažmo hummus je hnus, ale zkusila jsem ho dle receptu Jíme Jinak a můžu se po něm utlouct :) Dále jsem se víc naučila používat sójovou omáčku a umeocet a přišla jim na chuť, jídla mi všechna moc chutnají, i když si je asi dost zjednodušuji, ale snažím se vždy mít na talíři obiloviny, luštěniny, zeleninu teplou i syrovou a nějaké to semínko a dochucovadlo. Objevuji opravdovou chuť luštěnin a obilovin a zamilovala jsem si je a už s nebojím těch “strašáků” sacharidů. Maso, mléčné výrobky ani konvenční sladkosti mi vůbec nechybí, trochu vajíčka, spíš z hlediska lehčího pečení, ale učím se. Jediné, s čím trochu bojuji je, že miluji ovoce – křupavá jablíčka, hrušky, víno, banány, mandarinky, teplé to zatím není ono, ale snažím se to dost omezovat. Taky si musím zvykat na to, abych neměla zbytky, že nesmím ohřívat. Dříve jsem většinou vařila více všeho a pak si to ohřívala, abych šetřila čas, teď se tedy snažím nechávat jen obiloviny a luštěniny a zeleninu si dělat čerstvou, no zatím ne vždy to časově dávám. Zatím jím asi i větší porce, než bych měla, jak mi to moc chutná, ale to se snad upraví. Každopádně je mi po jídlech dobře. Za detox jsem zhubla “zatím jen” 3-4 kg, ale věřím, že to bude pokračovat na jaře lépe, ještě bych takových 7-8 kg ráda :) Každopádně jsem moc ráda, že jsem se vydala na tuto cestu a určitě chci pokračovat.

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář