Lepší než doktor

3

Mija: Krásný den všem, chtěla bych se poprvé podělit o zkušenost s přírodní kosmetikou Dulcia. Měla jsem neskutečně vysušené ruce, docházelo ke krvavým prasklinkám, prsty nešly pomalu ani „napnout“, prostě hrůza, za své ruce jsem zkrátka styděla:-(. Rozhodla jsem se vyzkoušet Regenerační krém na ruce a stal se doslova ZÁZRAK. Děvčata mi poradila dělat si ještě koupel z ovesných vloček, medu a kokosového oleje, tu jsem udělala jednou, o vše ostatní se postaral krém. Po 14 dnech jsem měla a dodnes mám ruce heboučké a bez prasklin. Nedám na krém dopustit, již jsem si objednala další, mám jeden doma, druhý v práci. Dále mám vyzkoušené sérum na zuby, také velká spokojenost a další 2 výrobky testuji. Podělím se o zkušenost s nimi někdy příště. Kamarádce jsem pro syna objednala olej na atopický ekzém a po týdnu vidí zlepšení. Takže se nebojte jít do toho, cena se může zdát být vysoká, ale při slevových akcích je to v pohodě. Z celého srdce Vám děkuji za tip na tuto přírodní kosmetiku. Zasílám velké DÍKY!!!! Přeji všem v klubu JJ hodně úspěchů.

  1. Dobrý den Evi, ráda bych Vám poděkovala za Vaše úžasné stránky, jsou jako diamant, který neustále vybrušujete k dokonalosti. Jsem teprve na začátku…. ale např. paštika z červené čočky a fazolový kotlík, to je taková dobrota, to je lahoda. A dokonce i můj manžel si pochutnává. Teď se spolu učíme dělat pickles a trávíme někdy večery krájením zeleniny……:-)))))) Děkuji Děkuji Děkuji

    • Soni, moc děkujeme za krásná slova ❤ Jdete na to dobře a rychle, na to, že jste na začátku. To já dělala pickles až po pár letech :-)

  2. Mijo, moc děkujeme za zprávu. To je bezvadné, že kosmetika takto pomohla. Nejste jediná, kdo si ji chválí. Máme radost, že jsme se s přírodní kosmetikou trefily Klubákům do noty :-) Moc děkujeme za Vaše slova, rády je předáme i majitelům firmy.

  3. Zobrazit 3 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekKila jdou dolů, nálada nahoru – úspěchy z kurzu
Další článekArašídka