Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Letní tábor pro Rodiny s dětmi

Rádi byste strávili příjemnou dovolenou v panenské přírodě a zároveň chcete vašim dětem dopřát dětský kolektiv a bohatý táborový program? Chcete být o dovolené spolu, ale volný čas můžete každý z rodiny trávit podle svého přání a představ? Chcete, aby o vaše děti bylo během dne postaráno, a vy jste se mohli věnovat vašim zálibám? Pak je tu akce pro vás. Členové klubu mají 10% slevu.

Termín

25. srpna –1. září 2017

Místo

Tábořiště Sopka, Zlámaniny, na rozhraní Českého Ráje a Podkrkonoší; Areál tábora leží přímo za pohádkovým lesem Řáholcem, 15 km východně od Jičína a 1 km od Nové Paky.

Program

Nabízíme čtyři paralelní programy podle věku účastníků. Pro malinké děti do 3 let je připraven Baby klub. Předškolní děti budou rozděleny do dvou oddílů. Děti se budou hodně pohybovat v přírodě, budou tvořit, hrát divadlo, zpívat a tančit a ještě mnoho dalšího. Nechte se překvapit. Školní děti budou mít jeden oddíl s poutavým programem. I pro dospělé účastníky připravujeme občasný program (plánujeme například besedy,společný výlet, hry a další). A pro všechny zájemce ranní cvičení, večerní táboráky a sdílení snad po celý den.

Časové rozložení programu

Tábor začíná v pátek 25. 8. večeří v 18 h, příjezd možný od 15 h. První seznamovací program pro děti začne již odpoledne. Dětský program předškolních a školních dětí začíná oficiálně v pátek po večeři a v Baby klubu v sobotu dopoledne. První organizační a seznamovací schůzka rodičů bude v pátek od 21 h. Baby klub probíhá denně 2 x 2 hodiny, program předškolních a školních dětí v dopoledním, odpoledním a večerním bloku.  Po obědě dodržujeme všichni polední klid.

Ubytování

Tábořiště SOPKA, Zlámaniny leží blízko Nové Paky (15 km za Jičínem). V okolí jsou rozsáhlé lesy a louky vhodné pro hry, četné rybníky ke koupání. Ani deštivé počasí nikoho nezaskočí – tábořiště disponuje různými zakrytými prostory (velká jídelna, klubovna, zastřešená terasa a další).Celému tábořišti dominuje hlavní zděná budova s jídelnou, kuchyní, sociálním zařízením, pokoji a marodkou. Většina táborníků bývá ubytována ve čtyřlůžkových chatkách. Vše je nově zrekonstruované.V areálu se dále nacházejí čtyři hřiště využívané na fotbal, volejbal, basketbal, vybíjenou a jiné hry. K velkému zpestření také patří táborový bazén.K areálu patří i rozsáhlé zatravněné plochy (bývalý sad), na nichž můžete využít i několik pingpongových stolů. Pro táborákyslouží dvě ohniště.

Strava

Vyvážená rostlinná strava bez cukru, exotických plodů, chemických přísad a jiných nepřirozených surovin, vychází z makrobiotických zásad. V pravidelných a s účastníky domluvených časech podáváme snídaně, dopolední svačiny (pro děti), obědy, odpolední dezerty, večeře. Nápoje jsou účastníkům k dispozici po celý den. Na přání vám připravíme speciální stravu a stravu pro malinké děti.

Kam na výlet

Už jste byli na hradě Peckas jedinečnými výhledy na Krkonoše? Monumentální barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie je chloubou a dominantou Nové Paky. Skutečnou raritou Nové Paky je řeckokatolický kostelík z 18. století. Nová Paka je známá také jako město spiritistů.Spirituální kresby, kreslené přes médium jsou k vidění v místním muzeu.Velmi příjemným vycházkovým místem poblíž Nové Paky je chráněné lesní území zvané Sýkornice. Nachází se na svazích nad Vrchovinou, Stupnou a Štikovem při východním okraji Nové Paky a prochází jím zelená turistická značka směřující z Nové Paky kolem stupenského kostelíka do Pecky. Z Nové Paky vede zajímavá „Máchova stezka“ ke zříceninám hradu Kumburk a Bradlec, které navštívil při své Pouti krkonošské K. H. Mácha.

Pro koho je pobyt určen

Jsou vítáni všichni, kterým se líbí tábornické prostředí v přírodě a táborová atmosféra. Věk nerozhoduje.

Proč se tábora zúčastnit?

Každý si na našem táboře může najít to své:

  • rušný program,
  • sdílení s jinými rodiči a účastníky tábora,
  • klid okolní přírody,
  • zajímavé turistické cíle v blízkém i vzdálenějším okolí,
  • dostatek pohybu jak v tábořišti, tak mimo něj,
  • harmonizující rostlinnou stravu, která posílí tělo a povznese duši,
  • přátelské prostředí a nápomocný personál,
  • nové informace z oblasti zdravého životního stylu,
  • večerní posezení při táboráku, zpěv

Cena

Děti od 3 do 15 let 3 900 Kč, dospělí 4 400 Kč, děti do 3 let s programem 2 000 Kč, děti do tří let bez programu a bez nároku na lůžko 150 Kč/den.

V ceně je zahrnuto: ubytování 7 nocí, 7x plná penze, organizace tábora a programu.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění

Tak neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás!

Rezervace a více informací

Informace a rezervace pobytu na: info@duhovykonik.cz; tel.: 602558972

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% na všechny pobyty Duhového koníka v roce 2017! Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [přihlaste se]. Slevu mohou využít pouze členové Klubu Jíme Jinak a s nimi ubytovaní partneři a děti.

 

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Holkyyyy, větší radost jste mi udělat snad už nemohly! Už jim odletěl mail, zda mají pro nás ještě volno.. řešila jsem teď jiný tábor, úpravu stravy, ale bylo by to kmplikovanější, tak snad toto vyjde!! :)

Taaaaaakze, abych byla presna, je to s Vami uz po nekolikate, co OPRAVDU LITUJI, ze bydlim na druhem konci sveta. Jsem hodne cestovaci clovek a vzdycky jsem byla. VZDYCKY jsem se MOOOC RADA vracela domu, ale nikdy jsem az tolik nelitovala (myslim tim nelitovala toho, co se prave deje v Cechach.. rodinu v Cechach opravdu postradam.. a asi to nikdy nebude jinak..). S VAMI JE TO ALE UUUPLNE JINAK, Helenko a Evicko!!!!! TAAAK RADA bych se zucastnila VSEHO, co tu nabizite…. Stale mi nepriklepli viza, ale hned, jak budu moct vycestovat, mirim za Vami zkusit alespon NECO z Vasich uzasnych programu a nabidek. Ach Boze, nemohli byste JJ zacit provozovat take v zahranici? Zazemi mate u nas a vegetarianu a lidi smyslejicich zdrave je tu opravdu spousta.. Tak se TESIME!!! ;)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

251
25

Máte vyvalené nebo nafouklé bříško, které nejde zhubnout? Tady je 5 důvodů, které za to mohou.

Jíte zdravě, makáte ve fitku až do úmoru, všechno jde dolů, jen to proklaté bříško je pořád vypouklé a vy vypadáte jako těsně před porodem? A po jídle se t...

Chůze naboso

Věděli jste, že naši předci nenosili obuv, ale jako ochranu si chodidla ovinuli kůží? Kromě mnoha výhod především pro chodidla, bosá chůze přináší i řadu z...
7
70

Borůvkový páj s pudinkem

Poslední dobou mám hroznou chuť mlsat a proto jakmile se objevily první borůvky, hned jsem přemýšlela co s nimi vyvedu. A tak vznikl borůvkový páj. Pokud n...

Meruňkový míša do skleničky (bez lepku)

Dezerty do skleničky jsou nejen jednoduché, ale taky hezky vypadají. Sezóna meruněk si o jeden takový přímo žádala a všichni jsme se oblizovali až za ušima...

Dahi Baingan – vrstvený kořeněný lilek

Dahi Baingan je indický pokrm s lilkem s jogurtem a kořeněnou masalou. Tento krémový lilkový pokrm doplněný tadkou je explozí pikantních a kořeněných chutí...

Mango kulfi jinak (bez cukru a bez mléka)

Tenhle tradiční indický dezert je vlastně zmrzlina. Pokud máte rádi mango a toužíte po zmrzlině, pojďte si udělat zdravější verzi s námi. Exotické koření m...