Domů > Nepřehlédněte

Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech 24. – 28. 9. 2021

Pojeďte si užít báječný prodloužený víkend v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů! Brdské lesy na podzim mají úžasnou atmosféru, což ocení nadšený houbař, vášnivý cyklista nebo i ten, kdo si jen chce odpočinout na čistém vzduchu. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro vás s láskou a podle našich zásad bude připravovat Lenka Rojíková (Paní Dýně). A pro Klubáky opět super bonus!

  Kdy

  • 24. – 28. září 2021      

  Ubytování

  • Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociální zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek).

  Program

  • Program je volný, užijte si čas, kdy nemusíte vařit, po svém.
  • Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko je kraj bohatý na přírodní krásy i pamětihodnosti.
  • Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista nebo cyklista.

  Strava

  • Zdravá strava podle principů Jíme Jinak, kterou pro vás bude vařit Lenka Rojíková (Paní Dýně).
  • Strava zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, večeře). Základem stravy jsou sezónní suroviny, dostupné biopotraviny a produkty od místních dodavatelů.
  • Snídaně jsou formou bufetu (čaj/káva, obilná kaše, vařená zelenina, sladká omáčka, pečivo, pomazánka).
  • Nápoje jsou v ceně.
  • Po domluvě nabízíme možnost zakoupení zdravých domácích dezertů.

  Cena

  • Ceny: 2.480 Kč, dítě 3-6 let: 1.800 Kč, dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (strava 800 Kč).
  • V ceně je zahrnuto: ubytování, plná penze.
  • V ceně není zahrnuto: dezerty.

  Rezervace a více informací

  Pobyt začíná večeří a končí obědem. Rezervujte si svůj pokoj co nejdříve na e-mailu: info@pani-dyne.cz

  Po registraci budete vyzváni k zaplacení zálohy. Doplatek uhradíte v hotovosti na místě. V případě nekonání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

  Těšíme se na Vás!

  Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
  tel. 776 815 273
  e-mail: info@pani-dyne.cz

  • Více informací zde.
  • Informace o ubytování a zajímavostech v okolí zde.

  Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  Členové klubu Jíme Jinak dostanou od Paní Dýně bonus 200 Kč –  kredit k nákupu zdravých dezertů. Bonus nelze vyplatit v hotovosti ani čerpat jako slevu na nákup v e-shopu Paní Dýně. Je určen k vyčerpání během pobytu. [přihlaste se]

   

  Reference účastníků minulého pobytu

  Nám se líbilo moc, od Lenky chutnalo maximálně a určitě budeme doporučovat a klidně bychom přijeli zase. Ubytování obyčejné, ale dobré, vše čisté, pohoda. Byla to oáza klidu u vás v Poříčí :-)  (Eva Cikrytová, zakladatelka projektu Jíme Jinak)

  S víkendem jsme byli velice spokojení, nic nám nechybělo. Vyžití v okolí je mnoho a tak si myslím, že si každý může zvolit co chce. Jídlo bylo skvělé a všichni byli ochotní. Určitě rádi zase přijedeme. (MUDr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán, Institut celostní medicíny Praha)

  S pobytem jsme byli naprosto spokojení. Jídlo bylo bezvadné, chutnalo nám úplně vše. Prvně jsme byli na pobytu, kde nám uvařili podle zásad jak vaříme doma, a spokojenější bychom být asi ani nemohli. … Spálené Poříči je bezvadná lokalita, ten víkend byl v podstatě moc krátký, takže určitě chceme přijet opětovně. Pobyt bych s radostí doporučila komukoli známému. Štěstí se musí šířit dál :) (Monika Z.)

  Pobyt u Vás se nám líbil, užili jsme si ho. Vyžití v místě bylo, měli jsme s sebou čtyř a půl letá dvojčata, takže rozhledna, skákací hrad a procházky – okolo je pěkná příroda. Uytování bylo dobré, cena přijatelná. Přijeli bychom znovu. Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt a za to, že jste ho zorganizovala, vařila ….  (Pavla Š.)

  PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

  Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
  Chci lepší postavu!

  Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

  Komentáře

  Mišáček
  6. 9. 2021

  Tak za tu Moravu bych se taky přimlouvala…
  A nedaly by se, prosím, ty termíny zveřejnit dříve. Ne každý si může vzít tak narychlo dovolenou

  sidonia
  6. 9. 2021

  Ráda, bych jela na prodloužený víkend, ale z Olomouce jsou Čechy trochu z ruky. Nechystáte také pobyty někde na Moravě?

  Ukázat další komentáře

  Vyzkoušejte také

  10

  Originální výrobky z olivového dřeva se super slevou

  Ručně vyráběné produkty z prvotřídního olivového dřeva značky Arte Legno jsou krásné a praktické. Chcete-li sobě nebo někomu z vašich blízkých udělat rados...