Domů > Nepřehlédněte

Podzimní víkend se zdravou stravou v Brdech 24. – 28. 9. 2021

Pojeďte si užít báječný prodloužený víkend v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí, které se nachází na úpatí brdských lesů! Brdské lesy na podzim mají úžasnou atmosféru, což ocení nadšený houbař, vášnivý cyklista nebo i ten, kdo si jen chce odpočinout na čistém vzduchu. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdravou stravou, kterou pro vás s láskou a podle našich zásad bude připravovat Lenka Rojíková (Paní Dýně). A pro Klubáky opět super bonus!

  Kdy

  • 24. – 28. září 2021      

  Ubytování

  • Ubytováni budete v podkroví zámku Spálené Poříčí, v bývalých prostorách internátu střední školy. Jedná se o jednoduché ubytování penzionového typu v dvoulůžkových, třílůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích se společným sociální zázemím na patře. Všechny pokoje jsou nekuřácké, se základním vybavením (lůžkoviny, povlečení, šatní skříň a noční stolek).

  Program

  • Program je volný, užijte si čas, kdy nemusíte vařit, po svém.
  • Přijeďte si s rodinou odpočinout a poznat nová místa. Spálenopoříčsko je kraj bohatý na přírodní krásy i pamětihodnosti.
  • Přijde si zde na své jak milovník historie a umění, tak i nadšený turista nebo cyklista.

  Strava

  • Zdravá strava podle principů Jíme Jinak, kterou pro vás bude vařit Lenka Rojíková (Paní Dýně).
  • Strava zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, večeře). Základem stravy jsou sezónní suroviny, dostupné biopotraviny a produkty od místních dodavatelů.
  • Snídaně jsou formou bufetu (čaj/káva, obilná kaše, vařená zelenina, sladká omáčka, pečivo, pomazánka).
  • Nápoje jsou v ceně.
  • Po domluvě nabízíme možnost zakoupení zdravých domácích dezertů.

  Cena

  • Ceny: 2.480 Kč, dítě 3-6 let: 1.800 Kč, dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko (strava 800 Kč).
  • V ceně je zahrnuto: ubytování, plná penze.
  • V ceně není zahrnuto: dezerty.

  Rezervace a více informací

  Pobyt začíná večeří a končí obědem. Rezervujte si svůj pokoj co nejdříve na e-mailu: info@pani-dyne.cz

  Po registraci budete vyzváni k zaplacení zálohy. Doplatek uhradíte v hotovosti na místě. V případě nekonání této akce v souvislosti s mimořádnými opatřeními kvůli COVID 19 bude záloha v plné výši vrácena.

  Těšíme se na Vás!

  Mgr. Lenka Rojíková, DiS.
  tel. 776 815 273
  e-mail: info@pani-dyne.cz

  • Více informací zde.
  • Informace o ubytování a zajímavostech v okolí zde.

  Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  Členové klubu Jíme Jinak dostanou od Paní Dýně bonus 200 Kč –  kredit k nákupu zdravých dezertů. Bonus nelze vyplatit v hotovosti ani čerpat jako slevu na nákup v e-shopu Paní Dýně. Je určen k vyčerpání během pobytu. [přihlaste se]

   

  Reference účastníků minulého pobytu

  Nám se líbilo moc, od Lenky chutnalo maximálně a určitě budeme doporučovat a klidně bychom přijeli zase. Ubytování obyčejné, ale dobré, vše čisté, pohoda. Byla to oáza klidu u vás v Poříčí :-)  (Eva Cikrytová, zakladatelka projektu Jíme Jinak)

  S víkendem jsme byli velice spokojení, nic nám nechybělo. Vyžití v okolí je mnoho a tak si myslím, že si každý může zvolit co chce. Jídlo bylo skvělé a všichni byli ochotní. Určitě rádi zase přijedeme. (MUDr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán, Institut celostní medicíny Praha)

  S pobytem jsme byli naprosto spokojení. Jídlo bylo bezvadné, chutnalo nám úplně vše. Prvně jsme byli na pobytu, kde nám uvařili podle zásad jak vaříme doma, a spokojenější bychom být asi ani nemohli. … Spálené Poříči je bezvadná lokalita, ten víkend byl v podstatě moc krátký, takže určitě chceme přijet opětovně. Pobyt bych s radostí doporučila komukoli známému. Štěstí se musí šířit dál :) (Monika Z.)

  Pobyt u Vás se nám líbil, užili jsme si ho. Vyžití v místě bylo, měli jsme s sebou čtyř a půl letá dvojčata, takže rozhledna, skákací hrad a procházky – okolo je pěkná příroda. Uytování bylo dobré, cena přijatelná. Přijeli bychom znovu. Ještě jednou děkujeme za příjemný pobyt a za to, že jste ho zorganizovala, vařila ….  (Pavla Š.)

  PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

  My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

  Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

  Komentáře

  Mišáček
  6. 9. 2021

  Tak za tu Moravu bych se taky přimlouvala…
  A nedaly by se, prosím, ty termíny zveřejnit dříve. Ne každý si může vzít tak narychlo dovolenou

  sidonia
  6. 9. 2021

  Ráda, bych jela na prodloužený víkend, ale z Olomouce jsou Čechy trochu z ruky. Nechystáte také pobyty někde na Moravě?

  Ukázat další komentáře

  Vyzkoušejte také

  Lyžovačka v Železné Rudě (únor 2020) – ušetřete 3.000 Kč na rodinu!

  Užijte si jarní prázdniny s dětmi na horách. Penzion skrývá kromě praktických pokojů také vysněný Chrám ticha – místo pro cvičení, dětský program, setkáván...
  4

  Superpotraviny od Naturalis s 20% slevou

  Domluvili jsme pro vás 20% slevu na celý sortiment u české značky Naturalis. V nabídce má superpotraviny, zelené potraviny, medicínální houby, bio čokolády...
  8

  Originální výrobky z olivového dřeva se super slevou

  Ručně vyráběné produkty z prvotřídního olivového dřeva značky Arte Legno jsou krásné a praktické. Chcete-li sobě nebo někomu z vašich blízkých udělat rados...