Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na Besedu Klubu Jíme Jinak a účastníků Jarní očisty

Zveme vás na Besedu Klubu Jíme Jinak, která se bude konat 6.3.2015 v rámci festivalu Miluj svůj život. Se členy Klubu  a účastníky Jarní očisty budeme besedovat na témata, která vás zajímají a na které se ptáte.

Přednáška se koná v rámci programu pro rodiče s dětmi festivalu Miluj svůj život.

Besedy se může zúčastnit každý. Členové Klubu a účastníci Jarní očisty mohou položit svůj případný dotaz. Heslo najdete v sekci Výhody pro členy. S heslem u nás při příchodu nafasujete lísteček, na který můžete napsat otázku, kterou si přejete zodpovědět.
Během besedy všechny dotazy protřídíme a odpovíme na nejčastější otázky, podle časových možností.

Jsme připravené se s vámi podělit o naše zkušenosti, ale nechceme stále opakovat příběhy, které už znáte. Rády bychom s vámi skutečně pobesedovaly o tom, jak se vám, členům a účastníkům očisty, daří. Co se u vás změnilo, co vám jde, co nikoli. S čím byste potřebovali poradit a pomoci. Co vám přináší Klub a co byste chtěli změnit. Pokud tedy nebudeme zavalené dotazy, rády vyslechneme vaše zkušenosti a popovídáme si přátelsky se spřízněnými dušemi.

Kdy

V pátek 6.3 .2015 od 10:00 do 11:45 hodin.

Kde

V budově Gymnázia Omská na Praze 10 (mapa), učebna v přízemí .

Děti

Do místnosti, kde se bude besedovat, neberte, prosím, děti. Výjimkou jsou spící kojenci v šátku :-) Vedlejší místnost je určena pro rodiče a děti na hraní, ale není tam zajištěno hlídání. Maminka jdoucí na besedu tam může nechat tatínka s miminkem apod.

Vstupenka a cena

Beseda je v rámci doprovodného programu a je pro všechny zdarma.
Na placenou část festivalu mají členové Klubu JJ jeden den vstupenku zdarma. Více o festivalu.

Členové Klubu Jíme Jinak a účastníci Jarní očisty mohou na besedě položit svůj dotaz. Heslo najdete v sekci Výhody pro členy a účastníci očisty v blogu kurzu.

 

Těšíme se na viděnou s některými z vás! 

Eva a Helena

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jestli beseda byla plná pozitivní energie jako celý festival tak o to více nás mrzí, že jsme jí nestihli . Na festival jsme dorazili v sobotu a tento byl v závislosti na výběru přednášek parádní. MUDr. Strnadelová s panem Zerzánem nezklamali a protivníkem byl jen čas, kterého byl nedostatek, Úžasná i přednáška Jana Jíchy a to vše umocněné osobním setkáním s usměvavou a pozitivní energií nabitou Evou. Holky je moc fajn, že jste a děláte to dobře.
Pepa a Irena Šťastní

Raďouš
9. 3. 2015

Děkujeme za besedu, bylo to moc pěkné a veselé. Zvlášť v kombinaci s paní a panem doktorovými. Mám taková setkání s Vámi čím dál raději :-). Jen mě tlačily boty, tak jsem pak už druhou poloviny besedy trošku trpěla, až ke mně pak dorazil nápad si tu levou botu lehce vyzout, snad si toho nikdo nevšiml :-). Měla jsem s sebou přezůvky, ale nedokázala jsem odejít se přezout, to jsem nechávala až na později. No a večer, když jsme s kamarádkou odcházely, jsem byla už líná se znova soukat do těch kozaček, tak jsem jela domů v těch slaměných teniskách :-), což v kombinaci se zimní bundou bylo asi zajímavé. Nemohla jsem si odpustit nevzpomenout slavnou hlášku ze slavného filmu ” Dášenka jde celou dobu v bačkůrkách, přepínám” :-D.
Kamarádka mě s radostí informovala, že mi lidi v metru na ty boty koukají, tak jsem odvětila, že
kdyby nekoukali na boty, budou koukat stejně, jak to říct slušně…, na…obličej, no :-). Vy, co mě už trochu znáte, jistě chápete :-). Díky, holky za pěkný zážitek, vždycky mě to nakopne a dodá sílu k dalším pokrokům :-).

Ukázat další komentáře