Domů > Magazín > Blog

Přednáška Naše nemoci v souvislosti s lepkem – Olomouc

Nakladatelství ANAG vás srdečně zve na přednášku MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána o bezlepkové stravě. Součástí je kulturní program a beseda spojená s malým bezlepkovým pohoštěním.

Kdy

  • sobota 3. 12. 2022 ve 14 hodin

Kde

  • Palác Bohemia, Kollárovo nám. 7, Olomouc

Přednášející a program

  • Přednáškou Vás provede MUDr. Vladimíra Strnadelová, která praktikuje celostní medicínu, čínskou fytoterapii, akupunkturu, homeopatii, léčbu bylinami, detoxikaci organismu přírodní cestou, a dále Jan Zerzán, který má 30 let praxe s léčebnou stravou při chronických nemocech.
  • Přednáška je určena pro ty zájemce, kteří mají onemocnění, při kterém je bezlepková strava nezbytná, ale i pro všechny zájemce o zdravý životní styl, protože bezlepková strava má vliv na kvalitu zdraví.
  • Součástí přednášky je také kulturní program, křest knihy Radost z bezlepkové stravy a beseda spojená s malým bezlepkovým pohoštěním.
  • Na přednášce si budete moci koupit publikace nakladatelství ANAG z edice zdraví a volný čas o 20% levněji.

Vstupné

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

29 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Dobrý den,

je mi líto, že informace přišla až v pátek odpoledne e-mailem. Ten jsem otevřela teprve nyní, čímž mi přednáška utekla. No, nebudu věšet hlavu. Vše je tak, jak má být… a třeba se mi podaří navštívit přednášku v Pze.

Krásný den všem,
Martina

Dobrý den, na přednášku se bohužel nemohu přijet, a proto se chci zeptat, jestli je možné si koupit záznam z přednášky. Děkuji. Helena

Ukázat další komentáře