Domů > Magazín > Blog

Proč jít znovu do programu Hubneme do plavek

Pokud jsme s námi loni prošli programem Hubneme do plavek a letos váháte, jestli se přidat znovu, možná vám pomohou reakce účastníků, kteří se letos rozhodli a do výzvy šli.

Mrkněte na jejich zkušenosti a výsledky po pár týdnech. Třeba vás opět nadchne, jak může program zlepšit vaše zdraví, životní styl a jak snadno se dají shodit kila navíc. Zkrátka, že to jde. Přečtěte si příběhy níže, nechte se inspirovat a přidejte se také!

Proč jít znovu do programu Hubneme do plavek

Opáčko vám pomůže ustálit si návyky

Je super si občas připomenout, jak funguje zdravý jídelníček pro hubnutí. Oživit si principy, provětrat spíž a najet na pevnější režim. Prostě dát tělu 2 týdny, kdy může zase odlehčit trávení, pročistit se a více regenerovat.

Nemusíte vymýšlet jídelníček ani recepty

Stáčí jednoduše následovat náš postup. Nemusíme se tolik trápit tím, co dělat a jak – vše je připraveno včetně jídelníčku, nákupního seznamu, receptů, video vaření a info videí.

S motivací a podporou to jde lépe

Často víme, co dělat, ale neděláme to – nechce se nám, nemáme disciplínu, čas nebo se vymlouváme. Právě proto je skvělé mít podporu od ostatních lidí, kteří se snaží hubnout stejně jako vy a podpořit se navzájem. A také využít naši živou podporu a motivaci.

Výsledky za pár týdnů stojí za to

Určitě víte, že náš program je rychlý a svižný. Bez velkého vysvětlování a teoretické omáčky. A nejlepší na něm je, že má výsledky.

Posunete se dál

Poprvé je vše nové. Loni jste nasáli část informací a zvládli přesně to, co jste v tu chvíli mohli. Letos už budete připraveni naučit se zase nové věci. Mnoho lidí jde do našich kurzů právě proto, že s každým průchodem objeví další “aha momenty” a objeví, co předtím neviděli.

Nedařilo se vám posledně?

I to se může stát. Není každý den růžový. Navíc, pokud jste toho měli loni hodně, byli ve stresu nebo se nemohli soustředit, pak může jít hubnutí ztuha.

Byla by škoda se na to vykašlat. Nikdo učený z nebe nespadl. Jestli se vám loni tolik nedařilo, pojďte to letos zkusit znovu. Vaše lepší postava a zdraví za to rozhodně stojí.

Nezapomeňte, že členové Klubu Jíme Jinak mají celý náš program jen za necelou pětistovku.

Co říkají letošní účastníci programu

Simona: Ahoj, tak už držím 4 dny a dějí se zázraky. Jarní očistu jsem nejela na 100 % protože jsem začátečník, ale hecla jsem se a hubneme do plavek už zvládám. Druhý den jsem sice měla krizi s tím, že jsem nestíhala vařit, ale pak si to zase sedlo a nevzdala jsem to. Výsledek je, že po 4. dni to začíná pomalu lézt dolů a tím myslím hlavně tuk (mám chytrou váhu, takže můžu sledovat) a taky mi hodně splasklo bříško a je mi celkově dobře. Zahlenění na minimální úrovni už po 3. dni, ale to už jsem měla vyzkoušené z jarní očisty. Začala jsem cítit, že opravdu po sebemenším množství mléka jak v sýru tak třeba v čokoládě mi není dobře – ráno jsem zahleněná jak blázen a chrchlám celý den. Navíc mi čokoláda hned vyskáče na obličeji ve formě akné. Naštěstí, když dodržuji pravidla, tak nemám chuť na sladké ani na nic dalšího a naučila jsem se odměňovat ovocem, ale v malinkém množství. Těším se, až se vrhnu i na dezerty, ale to má zatím čas, nejdřív chci vypilovat ostatní, aby to byla rutina a pak budu přidávat další. Třeba polévku k obědu zatím nestíhám, ale mám radost, že zvládám i jídla, která jsem nikdy nevařila a chutnají dobře. Také jsem zjistila, že je lepší si domů donesenou zeleninu rovnou předpřipravit, něco i nakrájet, abych měla po ruce a nemusela se tím zdržovat. Pak to jídlo je uvařené opravdu do 20 minut, když se nepatlám s krájením a čištěním zeleniny. To je asi největší žrout času, pak se to vlastně dělá už samo 😊

Eva: Ahoj všichni, říkala jsem si, Jarní očistu před 2 roky jsem absolvovala, co v kurzu Hubneme do plavek se mohu dozvědět nového? Ale jsem úplně nadšená! Zhubla jsem 3 kg, ale to asi není úplně důležité. Ale v kurzu je prostě vše podáno tak snadno, rychle, efektivně, že se to dá zvládnout!Nedbá se na úplnou dokonalost ve vaření, namáčení, klíčení, výroba všeho domácího…člověka to nadchne a neodradí. Ať se daří všem, Evča

Zuzana: Svůj plán stravovat se 14 dní značně odlišně od dosavadního režimu jsem doma nasdílela s manželem. Rozhodl se, že se přidá a bude jíst se mnou. A dějí se zázraky! Vůbec nemusím vařit všechny chody, vůbec netrpíme hladem, manžel má -6 kg a já -2 kg po 11 dnech (manželova startovací váha byla podstatně vyšší). Podivuje se nad rychlostí úbytku hmotnosti a přitom pravidelným a dostatečným množstvím pokrmů. Porovnává to s obdobím, kdy v rámci hubnutí držel hladovky (vydržel i 21 dní nejíst), aby zhubnul. Jíst Jinak ho nadchlo zrovna tak jako mě.
Děláte fantastickou práci a učíte nás nejen zdravě vařit, ale trénujete s námi i naši pevnou vůli. Přece jen je fakt, že vaření na začátku zabírá dost času (lépe řečeno příprava surovin). Pomalu se do toho dostávám a hrozně mě to baví! Držím Vám moc palce, nevzdávejte to, děláte hodně pro zdraví nás všech. Za to Vám patří velký DÍK!

Kamila: Tak po 7 dnech 2 kg dole, o 2 cm všude méně. Jídla jsou výborná, vážně moc chutná. Partner je taky nadšený. 2,5 letá dceruška občas taky něco sezobne, ale tak známe malé děti :)) Já se cítím moc dobře, mám více energie. Ačkoli vím, že jsem nemohla zhubnout hlavně díky svým psychickým zátěžím, musím říct, ze toto stravování je přesně to, co hledám a kam jsem směřovala. Zeleninové kaše nejsou nic pro nás, takže po první kašičce jsme se vrátili k polévkám ♡ Těším se na další půst, absolutně mi nevadí, že nekonzumuji maso, mléčné výrobky… recepty jsou boží. Sportuji si po svém a ne denně. Kompenzuji si to péčí o farmu, ale na kole jsem aktivnějšíi 💗 Tak přeji všem úspěch. Kamča

Tereza: Krásný den, můj sumář po měsíci: Já si to dala hned dvakrát za sebou, ale jakmile jsem pochopila princip obilovina, luštěnina, zelenina a sem tam tofu a tempeh tak experimentuji, protože jsem líná číst recepty a dělat věci přesně podle návodu. Přiznám se, že se mi nikdy nepodařilo uvařit všechno, většinou to tedy byla snídaně, polévka a oběd/večeře k obědu a zbytek od oběda jsem snědla k večeři. (Málokdy jsem uvařila i večeři zvlášť.) Půst si dávám každých 5-7 dní, mám ho za sebou 4x a mám pocit, že už stačí. Zhubla jsem ze 71 Kg na 65, tedy 6 kg za měsíc. V podstatě mě to děsí, neboť doslova “žeru”, byli jsme s mužem na večeři s vínem, stejkem a dezertem, občas uzobnu co mi chutná, dám si víno, no moc to neřeším. Prvních 14 dní jsem brala hodně poctivě, teď už to beru jako trvalou změnu jídelníčku. Líbí se mi, že mohu takto krásně vařit i pro miminko, dvouleťák se zatím dost brání, ale někdy taky bagruje, že až koukám. Celkově jsem velmi spokojená, vše se mnou jí i můj muž, i když mu někdy dodám k tomu navíc maso. Dokonce už jí i ranní polévky a kaše. Nemohu si vynachválit tenhle způsob stravování, i když to zabere nějaký čas, stojí to za to. 
Moc děkuju, neumím vyjádřit, jak jsem šťastná, že jsem natrefila na tak “jednoduchou” cestu k hubnutí. Cvičit ještě nestíhám, takže těch6 kilo bylo fakt jen stravou. WOW. Děkuji moc Evo za vaši práci a práci celého týmu.

Jarmila: Dnes mám 10. den. Vidím pokroky v hubnutí. Váha o 2 kg méně, pas o 4 cm méně, boky a stehna o – 2 cm . Pocit sytosti celý den, lehkost a nárůst energie. Mám z toho radost. Dnes půst. Těším se na něj, neboť půjdou kg dolů. Přitom mohu jíst půstová jídla. Hlavně jsem se dozvěděla, že krev se očistila. Děkuji a pokračuji v jiném jezení. Děkuji.

Marie: Ahoj, musím vám sem napsat, jak jsem velmi spokojená :-) Vždy jsem byla štíhlá, postupem času jsem se musela sice čím dál víc hlídat, ale před více než rokem jsem přestala kouřit (byla jsem silný kuřák), s tím jsem sekla s kávou a naskočilo mi nechtěných 10 kg. Cvičila jsem o to víc, běhala, jedla zdravě co to šlo a sundala jsem za ten rok jen 3 kg. Jíme Jinak jsem znala také z Fitshakeru, ale to jsem ještě kouřila a neměla odvahu :-) Do vaší výzvy jsem skočila po hlavě a “dopadla” jsem takto: první týden -2 kg, druhý týden -2 kg, 3 týden 0 kg, 4 týden -1 kg (celkem -5 kg a -18,5 cm!!!!!) a asi 10 dní jsem se ještě nevážila – asi ani nemusím, protože se cítím skvěle, ploché bříško, skvělý pocit, že jím zdravě, nemám hlad; a zase jsem to já :-). Chtěla bych vyjádřit obrovský obdiv – chutné recepty, skvěle vymyšleno, neodrazující videa, spíše naopak – vše mi dává smysl, nikdo mě nenutí, netlačí (hned bych přestala sledovat); a té práce co za tím muselo být, než tohle všechno vzniklo. Moc děkuji a rozhodně budu pokračovat :-)

Jana: Zdravím, dva týdny jsou pryč a s nimi i 3,2 kg. Jupí!!! V programu chci dál pokračovat, protože do plavek to ještě úplně není :-(. Sice nestíhám vařit úplně všechno podle jídelníčku, ale držím se zásad Jíme Jinak. Manžel si pochutnává se mnou, děti si ještě nezvykly. Díky za inspiraci a krásný program. Moc se mi líbí video recepty.

Pojďte do letní výzvy znovu

Pojďte si zase pár týdnů společně krásně vařit, užít si skvělou atmosféru a zlepšit postavu. Už za 2 týdny může uvidíte výsledky. Těšíme se na vás v programu. Přidejte se.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

35 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

ahoj, do kdy bude otevřen tento kurz, myslím hubneme do plavek? Jedu na dovolenou k dceři asi do 10črvna a nebudu mít možnost ho sledovat. Tak z tohoto důvodu se do něho nechci pouště nyní a lépe bych až se vrátím, abych se na něj mohla skutečně soustředit, bude to potom ještě možné? děkuji za odpověď.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

1
9

Chodil jste k nám s berlemi

Snad je to tím, že jsem rozjitřená krásnými komentáři ve startujícím programu, snad tím, že Jardu Hlávku považuji za kuchaře roku 2020. Ale tenhle komentář...
5
137

Na Jíme Jinak slavíme 10 let!

Už 10 let sdílíme tisíce zdravých receptů zdarma a pomáháme lidem k lepšímu zdraví, postavě i psychice. Děkujeme, že nám pomáháte šířit myšlenky Jíme Jinak...
11
12

Čarodějnice jinak

Teprve, když jsem po večeři zahlédla velké ohně v dálce na obzoru, došlo mi, že jsou dnes čarodějnice. Bylo už pozdě rozdělávat oheň, měli jsme na večer ji...
1
17

Známe hrdiny Jarní očisty 2021!

Známe nové hrdiny. Děkujeme za vaše fotky, příběhy o uzdravení těla i psychiky, shozená kila a centimetry v pase. Jsou to fantastické výsledky a my jsme na...
2
8

Metafora

Máte rády metafory? Ja děsně 😂 Ještě teda miluju ironii, sarkasmus a černý humor, ale o tom třeba někdy příště. Dnes bych se s vámi ráda podělila o to, ja...
2
9

Svobodaaaa (5.díl)

Tak tohle je ta Madeira! Zbytek dne je nabitý zážitky a naše nadšení nebere konce. Co se všechno dá stihnout za pár hodin. Ještě v poledne jsme stáli před ...