Právě jsme spustily službu, kde nám můžete napsat váš názor, zkušenost či příběh o tom, jak jíte jinak. Také jsme otevřely Mapy Jíme Jinak, kam se nyní mohou zdarma zaregistrovat restaurace, obchůdky se zdravou výživou a další místa, která jsou naladěna v podobném duchu jako my. Vy, kdo je navštívíte, je pak můžete ohodnotit. V každém případě se nezapomeňte zaregistrovat jako členové, na tom můžete jen získat.

Milí návštěvníci,

zavedly jsme nové služby na našich stránkách a chceme vám připomenout výhody těch stávajících:

Registrovaní uživatelé mají výhody

Pokud chodíte na naše stránky častěji,vyplatí se vám zdarma se zaregistrovat jako člen. Stačí jen vyplnit své uživatelské jméno a email. Nic víc není třeba. Má to hned několik výhod:

  • Bez přihlášení můžete přidávat komentáře k článkům
  • Do diskusního fóra mohou přispívat jenom registrovaní uživatelé
  • Při vyhlášení kurzů, dárkových poukázek či jiných akcí dostáváte tuto nabídku jako první (takže máte např. šanci se přihlásit na termín kurzu dříve než se naplní)
  • Některé akce mají registrovaní uživatelé výhodněji

Registrovat se můžete zde.  

Právě jsme spustily službu Mapy Jíme Jinak

Protože při výletech nevíme, kde se dobře najíst a ubytovat po našem, zavedly jsme službu, která by nám to měla ulehčit. Naše Mapy by měly časem naplnit restaurace, ubytování, vzdělávání, obchůdky se zdravou výživou, ale také školky a další místa, kde se jí jinak. Pokud něco takového provozujete či o takovém místě víte, můžete jej ode dneška do konce října zaregistrovat zdarma na 3 měsíce.  Zaregistrujte se co nejdříve a buďte ve své lokalitě první.  Vy ostatní můžete k navštíveným místům napsat, jak se vám tam líbilo, chutnalo a zda místo doporučujete.

 

Místo pro vás názor

Poslední novinkou, kterou jsme právě spustily, je prostor pro vaši zkušenost, zpětnou vazbu, názor na naše stránky nebo váš příběh o tom, jak se vám daří jíst jinak  a co vám to přineslo. Příliš mnoho krásných zkušeností, příběhů a nápadů se ztrácí pod recepty v komentářích nebo v našich emailech. Pokud máte tedy něco, co by stálo za sdílení s ostatními, napište nám to sem.

 

Hezký podzim

Eva a Helena

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

  1. mam dotaz. napad je to skvely.uz jsem o tom premyslela ze bychom si tu meli sdelit co kde a jak :) ale ted jsem zmatena. pisete tu… pokud o nejakem takovem miste vite. chtela jsem tu doporucit jednu skvelou jidelnu v budejovicich ale najednou to po mne chtelo registraci a oznamovalo ze budu muset po 3 mesicich zaplatit penize… timpadem nechapu zda to je misto pro majitele techto mist nebo zda si tu muzeme predavat i tipy… pardon asi si sedim na vedeni :)

    • Registrovat místa může kdokoli, první 3 měsíce jsou tam zdarma, pak si budou muset zaplatit. Rozhodně to nebudete platit vy, kteří zajímavá místa doplníte :-)

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekNapařovaný bezlepkový obilný chlebíček pro děti
Další článekZdravý dort s „tvarohem“