Domů > Magazín > Blog

Známe hrdiny Hubneme do plavek 2022!

Známe nové hrdiny. Děkujeme za vaše fotky, příběhy o uzdravení, shozených kilech a centimetrech v pase. Jsou to fantastické výsledky a my jsme na účastníky letního programu velmi hrdí. Podívejte se na největší proměny!

Srdečně gratulujeme!

Všichni, kdo se zúčastnili programu Hubneme do plavek, jsou pro nás hrdinové. Každičký krůček k lepšímu životnímu stylu počítáme a oceňujeme. Dárek od nás však dostanou jen ti, kdo se přihlásili do soutěže a podělili se o svoje úspěchy. Ať už jsou to shozené kilogramy, zlepšení zdraví, postavy, psychiky, zbavení se léků či závislostí.
Těžko se hodnotilo a vybíralo. Hubneme do plavek totiž ve skutečnosti není žádná soutěž. Cenami jsme chtěli motivovat nové hrdiny, aby sdíleli svoje příběhy a inspirovali tak ostatní. Moc jim za to děkujeme a vážíme si jejich odvahy a otevřenosti. Ti, kdo nám na e-mail zaslali své soutěžní příběhy, od nás získávají krásné dárky:

Dominika (38 let)

Oceňujeme Dominiku za to, že se pustila do změny přes její předchozí neúspěchy s jinými směry. Její důvěra a odvaha se vyplatily a Dominika shodila za dva týdny 5 kg a má tak o 2 čísla menší konfekční velikost. Navíc se zbavila celulitidy a zlepšilo se jí trávení. Díky kurzu se naučila používat zdravé suroviny, které sice už znala, ale neuměla je připravit tak, aby jí skutečně chutnaly. Přečtěte si celý Dominičin příběh.

Po kurzu se cítím mnohem lépe, hlavně co se týče zažívání a z konfekční velikosti 42 jsem hopsla na 38. 5 kg, které jsem neúspěšně shazovala několik let, v mžiku odešlo za dva týdny a konečně jsem se zbavila i celulitidy. Vím, že i když občas zhřeším, tak jídelníček podle Jíme Jinak mě vždy udrží, tam kde chci být.

Dominika od nás získává poukázku na nákup v e-shopu Country Life v hodnotě 500,- Kč a knihy Pěstujeme ve městě v hodnotě 399,- Kč a Náš tradinář – Kronika rodinných tradic, svátků a radostí v hodnotě 499,- Kč.

Kačka (34 let)

Oceňujeme Kačku za její odhodlání ke změně, k níž ji motivovaly nejen dlouhodobé zdravotní problémy, ale také její syn, kterému se chce jako správná máma naplno věnovat, ale často jí na to nezbývala energie. Právě příliv energie si Kačka pochvaluje nejvíc, bonusem k tomu jsou ubývající kila, narůstající sebevědomí a zpevňující se tělo. Přečtěte si celý Kaččin příběh. 

Nejvíc oceňuji velký příliv energie, to, že se tělo zpevňuje a krásní, mi zvedá moje poničené sebevědomí, zase se ráda pěkně oblékám a jsem vděčná za to, že můžu dělat více věcí se svým synem a nemusím mu říkat: „Miláčku, musím si na chvíli odpočnout, jsem strašně unavená.“

Kačka od nás získává poukázku na nákup v e-shopu Country Life v hodnotě 500,- Kč a knihy Pěstujeme ve městě v hodnotě 399,- Kč a Náš tradinář – Kronika rodinných tradic, svátků a radostí v hodnotě 499,- Kč.

Eva (58 let)

Evy si velice vážíme za její vůli se zdokonalovat a pozitivní přístup, který byl prostřednictvím jejích komentářů v diskuzích uvnitř kurzu až nakažlivý. Eva měla už po 11 dnech kurzu krásných 7 kg dole, zbavila se své závislosti na sladkém i věčné únavy, zlepšila se jí pleť a vlasy a lépe spí. O tom všem se dočtete v jejím příběhu.

Přála jsem si, aby kurz nikdy neskončil, tak dobře mi bylo. Vařím stále podle zásad Jíme Jinak, cítím se zdravě, zlepšila se mi pleť a vlasy, nejsem unavená a pokračuji ve snaze zhubnout dalších 7 Kg. Také už nemám potřebu jíst sladké a to je u mě NĚCO, protože jsem na sladkém dost ujížděla. Recepty byly skvělé, oblíbila jsem si k snídani miso polévky a určitě u nich zůstanu. 

Eva od nás získává poukázku na nákup v e-shopu Country Life v hodnotě 500,- Kč a knihy Pěstujeme ve městě v hodnotě 399,- Kč a Náš tradinář – Kronika rodinných tradic, svátků a radostí v hodnotě 499,- Kč.

Poděkování

Moc děkujeme sponzorům za podporu odvážných žen a mužů – firmě Country Life za poukázky na nákup a nakladatelství Smart Press za nádherné knihy.

Eva

 

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Všem ze srdce gratuluji a přeji další úspěchy 🙂👍

Jíme Jinak Ivana
10. 10. 2022

Gratuluji!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

63
29

Jsem bez léků na štítnou žlázu, Pavla (63 let)

Chci se s vámi podělit o svůj příběh, třeba bude někoho inspirovat, aby se pustil do změny životního stylu, opravdu stojí za vyzkoušení. Můj hlavní cíl byl...
10
2

Za 14 dní 5 kg dole, nebolí záda a nejsem unavená (Bára, 31 let)

Trvalo mi 4 roky než jsem se odhodlala to s vámi zkusit. Motivací je syn. Měl flíčky na kůži – plíseň. Tak jsem si začala vařit jinak a za pár dnů js...
15
9

A pak že Jíme Jinak není pro chlapy a sportovce (František, 44 let)

Běhám maratony, plavu, cvičím. Přesto celý život zápasím s nadváhou. Vyzkoušel jsem snad všechny výživové směry včetně Low Carb. Ale líp mi nebylo, spíš hů...
12
3

Dala jsem sbohem refluxu, únavě i 4 kilům (Jana, 29 let)

Chcela som sa zbaviť únavy, mala som oslabenú slinivku, takže reflux a nepríjemný pocit po najedení. Tiež som jedla dosť neskoro a potom ma otravovalo to, ...
49
5

Loučím s letitými zdravotními problémy (Libuše, 60 let)

Hubnutí nebylo vůbec prioritou, toužila jsem zbavit se léků a potíží. Výsledkem je, že se mi po šesti letech neměnné hodnoty konečně srovnal cholesterol, l...
13
2

Džíny čekající na svou druhou šanci se dočkaly (Jana, 43 let)

Principy Jíme Jinak znám, ale během roku jsem dost polevila a tak jsem potřebovala nejen zlepšit váhu a bolesti hlavy, ale taky se dostat do zdravého režim...