Domů > Téma

Bolest břicha

Bolest břicha může mít řadu příčin. Nejčastěji je to nevhodná strava a stres. Mrkněte, jak se bolestí břicha zbavit.

 

TIP: Mnoha trávicím problémům lze předejít vhodným jídelníčkem. Podívejte se na příběhy těch, kteří se jídelníčkem zbavili zdravotních potíží i nadváhy.

Jak se bolesti břicha zbavila Naďa (34)

Pojďte si i vy s Jíme Jinak spravit trávení a dát sbohem bolestem břicha. Provedeme vás změnou jídelníčku (Jak začít?) a najdete zde inspiraci na celkovou změnu životního stylu tak, aby vám to zdravotně prospívalo. V Klubu Jíme Jinak je pak další várka receptů, videoreceptů, vzorových jídelníčku, rozhovorů s odborníky na různá zdravotní témata a dále slevy na zdravou výživu, kuchyňské náčiní a naše oblíbené online kurzy. Součástí je i Poradna, kde se můžete ptát na cokoliv, co vás zajímá ohledně zdraví. Připojit se můžete do kurzu Podzimní detox (probíhá říjen až prosinec), Jarní očista (únor až duben), kde postupujeme změnou stravy krok za krokem a čeká zde na vás velká podpora týmu Jíme Jinak a ostatních účastníků.

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Růžové hnízdo z rýžových nudlí

Rychle jednoduché jídlo, které hraje barvami i chutěmi.

Plněné škebličky (fotopostup)

Výborné pečivo k čaji. Pokud zbyde těsto, stačí rozválet na sušenky, pokud zbyde náplň, můžete ji přidat třeba do chia pudinku.
27

Krémová polévka àla rajská

Jednoduchá polévka s minimem ingrediencí a rychle hotová. Úspěch zaručen!
35
2

Dobro-dění

Dobré skutky dělají dobře nám i lidem v našem okolí. Ba dokonce je vědecky prokázáno, že „dobrodění“ má pozitivní vliv na naše psychické a fyzické zdraví.

Zahrada v dubnu

V dubnu už začíná být na zahradě rušněji. Už se nemůžeme dočkat , až něco vysejeme a zasadíme.

Nepečené řezy s jáhlovým krémem

Pokud máte rádi nepečené dezerty, pak rozhodně vyzkoušejte i tyto řezy. Testovala jsem je i na navštěvě a všichni jsme se oblizovali až za ušima.