Tammy: Pocit, že jsem doma. Nebo u kámošky na kafi, kde je mi fajn. A je to moc fajn a je to už let, co sem chodím…
PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Tammy: Pocit, že jsem doma. Nebo u kámošky na kafi, kde je mi fajn. A je to moc fajn a je to už let, co sem chodím…
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Výborná pomazánka. Ani jsem nemusela mixovat. Měla jsem fazolky pěkně rozvařené.
Dala jsem si s placičkami z jáhel a zeleniny😋.
Děkuji
Rádo se děje 😍 Pokud budeš s ibiškem něco tvořit, dej vědět, jak chutnalo, nebo sem přihoď fotku 😉
Buďte první, kdo napíše komentář