Tammy: Pocit, že jsem doma. Nebo u kámošky na kafi, kde je mi fajn. A je to moc fajn a je to už let, co sem chodím…
Pojď na živý kurz vaření
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Tammy: Pocit, že jsem doma. Nebo u kámošky na kafi, kde je mi fajn. A je to moc fajn a je to už let, co sem chodím…
Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více
Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Buďte první, kdo napíše komentář