Chcete vařit zdravě, bez nutnosti použití tuku, s nádobím z bezpečných a kvalitních materiálů? To vše vám umožní nádobí Eaziglide. Na tyto výrobky, mezi kterými najdete nepřilnavé pánvičky, hrnce, pekáče, formy na pečení a různé kuchyňské náčiní jako naběračky, obracečky a podobně jsme pro vás domluvili exkluzivní slevu.

Dort po upečení jednoduše vyklopíte. Forma nebyla vymazaná.

Konec vymazávání a vysypávání forem a pekáčů

Když jsem si pořídila první nádobí téhle značky, normálně jsem se zamilovala. Placky se dělají tak snadno! Žádný tuk a jsou taaak dobré. Palačinky zvládnou i děti a opět bez tuku. Obiloviny se v hrncích nepřilepují. A když už něco spálím, tak to prostě sundám, stejně jako polentovou krustu viz Nejlepší způsob, jak umýt hrnec od polenty. Pokud jste viděli, jak jsem dělala jáhlové placky v Prostřenu, tak jste viděli na vlastní oči, jak krásně se s wokem i hrnci pracuje. Nádobí je po použití v podstatě čisté, stačí opláchnout a je uklizeno.

Všechny buchty a perníky pečeme bez vymazání.

Pánev wok používáme prakticky denně a pekáček jakbysmet. Děláme v něm buchty, perníky, grilovanou polentu a pečeme zeleninu. Pokud sledujete fotky z našeho vaření ve FB skupině Jíme Jinak, tak vězte, že všechny černé rendlíky, hrnce, plechy, pekáče, pánvičky a woky jsou právě od této značky. (Pod článkem je galerie našich fotek z domácího vaření.) Když jsem zjistila, že perník můžu rozmíchat v pekáčku a dát péct a on se i bez vymazávání krásně oddělí, tak jsem si hned pořídila i dortové formy. Pokud potřebujete vyklopit celý dort, tak na to jsou formy dokonalé viz foto.

Vařte ještě zdravěji

Vařili jste polentu a připekla se? Nechte ji vychladnout a sundejte ji.

Nádobí značky Eaziglide využívá nejnovější a nejmodernější technologie. V kategorii nepřilnavého nádobí jednoznačně patří k revolučním produktům. Nádobí je vyrobeno z kvalitních materiálů, jako je tvrzený hliník. Díky jeho vlastnostem je vaření mnohem jednodušší. Hlavní výhodou dokonale nepřilnavého povrchu je ovšem jeho odolnost. Ve srovnání s dalšími povrchy je až 7x silnější. Navíc je vhodný i pro zdravé vaření, neboť vzhledem k jeho nepřilnavosti a rezistenci proti přichytávání potravin není nutné používat jakýkoli tuk

Zdravotní nezávadnost
Výrobky Eaziglide / Neverstick jsou PFOA Free (neobsahují škodlivou složku teflonu). Při použití potahovaného nádobí do teploty 260°C nedochází k jakýmkoli změnám, takže při dodržení doporučení výrobce pro vaření, smažení apod. na nižší a střední teploty je zcela bezpečný a nehrozí jakékoli riziko. Výrazně vyšší riziko paradoxně představuje přepalování nevhodných tuků a potravin na nádobí bez nepřilnavých vlastností.

3 řady nádobí Eaziglide

 • Neverstick 2 představuje nejvyšší kvalitu v čistě domácí řadě nepřilnavého nádobí a pro běžné použití představuje vynikající volbu v poměru cena/výkon. Nádobí Neverstick 2 je vyrobeno z kovu o síle (tloušťce) cca 3,5 mm. Tato řada má kovová držadla, je tedy vhodná také pro použití v troubě či na grilu.
 • Neverstick 3 je nepřilnavá technologie vytvořená pro nejnáročnější použití a nejvyšší odolnost nejen v domácím sektoru, ale také při profesionálním vaření a pro všechny, kdo prostě chtějí jen to nejlepší. Síla materiálu nádobí Neverstick 3 je cca 4 mm. Řada Neverstick 3 je tedy o něco málo těžší a celkově „pevnější“. Také tato řada je opatřena kovovými držadly a lze je použít pro pečení a grilování.
 • Scoville je řada nádobí pro supermarkety a hypermarkety – tj. obchodní řetězce zaměřené většinou na zboží průměrné kvality s důrazem na nižší či střední cenu. Tloušťka hliníkového základu nádobí Scoville je 3 mm. Scoville má rukojeti a úchyty z „fenoplastů“ . Plastové komponenty série Scoville nejsou vhodné pro použití v troubě či na grilu.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu [ přihlaste se ] na výrobky značky Eaziglide v eshopu www.traminal.cz. [ přihlaste se ] Akce trvá do odvolání.

UPOZORNĚNÍ:
Slevy jsou platné pouze na webu www.traminal.cz a pouze na zboží (tzn. že neplatí na náhradní díly, příslušenství, na zboží ve výprodeji či zboží v akci). Sleva platí pouze pro členy Klubu, ne pro přátele a rodinné příslušníky. Sleva platí do odvolání.

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Děkuji za odpověď…zajímalo mne čistě, zda hliník, který je zabudovaný „vevnitř“ se při zahřátí přece jenom nedostává „ven“ tím je myšleno do jídla…:-)..přece jenom je to zahřívání na vysoké teploty…
  BTW: o hliníku – samozřejmě v čisté formě (ne zabudované moderní technologii) jste na web dali článek https://www.jimejinak.cz/co-s-nasim-zdravim-dela-hlinik/
  Každopádně byl to „jen“ dotaz….Každopádně krásný nový rok 2021…hodně zdraví a další užitečné, milé, zajímavé atd. články:-)
  renata

  • Bohužel, Renato, víme jen to, co máme od výrobce. Můžeme věřit nebo nevěřit, sami víc nezjistíme, to bychom museli mít nějaké laboratorní testy, což nemáme. Hliník ve vakcínách nebo v hliníkovém nádobí, jaké se používalo dříve, je jasný, to do těla nechceme.
   Prima rok 2021 i vám, snad se i letos budou články a recepty líbit 😉

 2. Dobrý den, mám prosbu- ráda bych se dozvěděla vice o hliníku v nádobí…jelikož v nádobí hliník obsazen je…snažím se hliníku vyhybat…vím, že je to jeden z nejlepších vodicu….ALE….na druhou stranu novým úpravám technologiím hliníku nerozumim…Děkuji…renata

  • Renáto, snažili jsme se to popsat v tom článku, oslovili jsme i firmu, ale víc než je v textu a u nich na webu, nevíme a nemáme. Lajcky řečeno, hliník je uvnitř, ne na povrchu. Ale pokud chcete něco techničtějšího, tak jedině od firmy samotné, která hrnce vyrábí. Případně mi napište, co přesně byste chtěla vědět a já otázky firmě předložím.

 3. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekHrozinkový svařák bez cukru pro dospělé
Další článekPikantní fazole adzuki hokkaido s uzenou paprikou