Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Eko domácnost za super ceny od Econea.cz

Provozovatelé eshopu Econea.cz mají podobnou filozofii jako my, proto jsme se domluvili na spolupráci a domluvili pro vás 20% slevu na celý jejich sortiment – eko drogerii, hygienu, kosmetiku, nádobí, termosky, výbavu pro miminka, módu, kuchařky, mlýnky na obilí a mnoho dalšího. Možná tu můžete udělat první vánoční nákup :-)

S Pavlem a Martinem jsme se dostali do kontaktu díky festivalu ekologických filmů, který jsme pořádali začátkem roku. Já objevila super eshop se spoustou zboží, které už dávno kupuji na jednom místě, a stejně naladěné lidi jako jsme my. Slovo dalo slovo a máme pro vás príma slevu na nákup.

Nemusíte hned měnit celý svět

“Nemusíte hned měnit celý svět. Stačí začít u sebe. Malými kroky.” To je slogan, který mají provozovatelé eshopu na hlavní stránce. Mluví mi z duše v mnoha ohledech. Pavel a Martin říkají: “Hrdinové a hrdinky jsou všude. Stačí udělat ten první krok. Stejně jako se malé dítě učí chodit, učí se i dospělý člověk postupně nekupovat vše, čím ho hypnotizuje reklama. Řada produktů totiž na životní prostředí působí jako mor – a to doslova. Náš e-shop s ekologicky šetrnými výrobky nezmění svět mávnutím kouzelného proutku. Ale dokud nezačneme sami u sebe, nezmění se nikdy nic.”

Váš vlastní dopad na planetu Zemi

Pro nás jste hrdiny už tím, že jíte jinak. Není to totiž dobré jen pro naše zdraví, ale i pro naši planetu. Méně odpadů, méně průmyslu, méně chemie, čisté zemědělství,…však víte. To všechno znamená jíst jinak. A vaše dotazy na vhodnou kosmetiku, prací prostředky a nádobí nás přesvědčují o tom, že se zajímáte o věci kolem a že chápete souvislosti.

Právě s tím se snaží Econea pomoci. Vybírá kvalitní suroviny: “Trvalo nám téměř rok, než jsme z tisíců produktů vybrali opravdu ty šetrné.” říkají Martina a Pavel. Zboží je recyklovatelné, kompostovatelné nebo vyrobené z recyklovaných materiálů. Stejně jako je zmatek v informacích kolem jídla, je i zmatek kolem ostatního zboží na trhu. “A přesně s tím vám pomáháme: soustředit se na malé krůčky a změny v každodenním životě. Nemusíte hned číst vědecké studie. Stačí nás sledovat, přinášíme konkrétní inspiraci a užitečné tipy. Pak přijdete na to, že cena za eko výrobky se vám vlastně několikanásobně vrátí. Sami se rozhodněte o vašem vlastním dopadu na planetu Zemi. Buďte hrdinkou či hrdinou vlastního života! A my vám to usnadníme tím, že vám na vše dáme 20% slevu až do konce roku.” říkají Pavel a Martin.

Co na Econea.cz najdete

Takže neváhejte a běžte to prozkoumat. Sortiment je skutečně široký. Od ekologického praní a mytí, eko kosmetiky, přes hygienické potřeby, až po kancelářské potřeby tu najdete takřka všechno, co byste mohli potřebovat.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky programu Vánoce jinak

Do konce roku sleva 20% na jakýkoli nákup. Nabídka platí pouze pro členy Klubu Jíme jinak a účastníky kurzu Vánoce jinak.  Heslo pro uplatnění slevy v eshopu www.econea.cz je [přihlaste se] . 

Akce trvá do 31.12. 2017.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář