
PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více

Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Komentáře
Absolovala jsem kurz,v pekárně Sana pekli vyborný chléb,mleli mouku na mlýnku od Reissových.Múžete někdo prosím napsat váš názor na pekárnu a mlýnek od Reissových?Mlýnek údajně mele hruběji,pekárna nepeče ale napařuje.
Chleba vypadá super. Já jsem úplně levá co se týče pečení chleba. Ještě se mi žádný nepoved, vždycky všechny skončili v koši. Koupila jsem si i pekárnu Sana od Reissových, ale výsledek opět v koši. Teď mám vcelku drahou poličku v kuchyni.