Janě se narodila zdravá holčička. Jenže  od narození non stop plakala, spala jen deset dvacet minut, propínala se do luku. Nejdřív se to svádělo na koliky, časem na zoubky. Šílený neutišitelný pláč nepřešel ani v roce. Ve dvou letech se začala po nocích kašláním dávit. Ve třech letech skončila v nemocnici s diagnózou reflux. Ale nic nepomáhalo. Maminka padala únavou a dítě nemohlo ani do školky. Lékaři žádný problém nenašli.Ekzém a suchou kůži už vůbec nikdo neřešil. Jana se naštěstí nevzdala a vzala zdraví své dcery do vlastích rukou. Vyzkoušela  léčitele, homeopatii, kineziologii a sama skončila u psychologa. Nic nepomáhalo. Naštěstí ji napadlo vydupat si neurologii a EEG - dcerka ihned dostala léky na epilepsii. Ale to stále nebylo řešení. Bylo potřeba změnit jídelníček. A ten měl, jak se ukázalo, zásadní vliv na kryptogenní epileptický syndrom s parciálními komplexními záchvaty a taky na psychiku maminky, která měla odvahu a o svoje zkušenosti se podělila.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Předchozí článekPrázdniny jinak
Další článekNapařovaný jáhlelník s mákem a mrkví (bezlepkový)