PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Super, to máme radost, že chutnalo 👍
Zdeni, Tohle je hodně otázka chuti, ale většina lidí by jako „mléčnější“ a příjemnější hodnotila mléko z vařené rýže. Ze syrové rýže bývá mléko méně sladší a chuť je více obilná – “syrová”. Z vařené rýže je sladší, krémovější, ale někdy bývá dost husté, pokud se dělá z rozvařené rýže.😊
Gábi, moc děkuji za odpovědi i za váš čas. Které mléko je chuťově lepší, ze syrové, nebo vařené rýže?
Komentáře
Petruš, voní to až sem… mňám…
díky za inspiraci Bob