Silvushe: Evi, Helčo, jste fenomenální ! Vy i vaše recepty ! TAK jsem se bála, že to po šesté bez jídla nedám, ale včera jsem se navečeřela v půl šestý, od půl sedmé jsem šla cvičit a když jsem se vrátila, místo toho, abych vysmejčila kuchyň a snědla hlady na co jsem přišla… nepřišel ŽÁDNÝ pocit hladu. Jen jsem si k TV vzala vodu. Spokojený první den s vaším jídelníčkem jsem měla. Nehledě na to, že jsem si neuvěřitelně pochutnala. Čočka s kokosem? Fantastická kombinace a s manželem, který též ochutnal jsme se shodli, že nám chuť připomíná naši dovolenou v Egyptě :-) Další věc je, že já, jako ” kávomil” jsem se vzdala kávy už minulý týden a nahradila ji Vitakávou. Ale moc mi nechutnala, spíš jsem ji pila jen pro pocit, že piju po obědě ” něco černého”. Říkala jsem si, že se na tu Vitakávu taky vykašlu, ale kamarádky mě přesvědčily, že mám zkusit meltu. Jak jsem ji mohla dodnes nepít? Ó, chvála bohu za Meltu :-) Chvála bohu za vás !!!
Moc, moc děkuju za vaši energii vkládanou do vymýšlení výborných receptů !!!
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Nehoní mě mlsná a dokázala jsem se vzdát kávy
Schovat štítky
Poslední komentáře
Blanka
Před 14 minutamiVypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář