Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na festival Miluj svůj život v Plzni

40.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů se uskuteční ve dnech  4.-6.7.2014 v Plzni. Během těchto tří dnů se Vám představí na více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Celodenní vstupenka stojí 350 Kč. Členové Klubu Jíme Jinak mají vstup na jeden den zdarma.

Miluj svůj život – 40.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Ve dnech 4.-6.7.2014 se uskuteční v Plzni v pořadí již 40. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky a alternativního léčení. Tyto programy  se budou konat na sedmi místech souběžně, a to denně od 9.00 do 22.00 hodin. Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu.

Kdy 

4.-6.7.2014

Programy probíhají denně od 9.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. 

Kde 

Areál SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň Skvrňany

Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Internáty“. 

Program a hosté

miluj-svuj-zivot

I tentokrát bude na festivalu mnoho zajímavých osobností. Těšit se můžete na setkání s Karlem Funkem – spisovatelem, umělcem, redaktorem a fotografem, který vydal na dvě desítky knih se spirituálním, kulturním a humanitním zaměřením. Jako nezávislý publicista vytvořil desítky rozhlasových pořadů a napsal přes sedm set článků. Dále s ostravským zpěvákem Patrikem Kee, který skrze dar hlasu harmonizuje a rozveseluje. Má za sebou již pěknou řádku koncertů, nejen v tuzemsku, kdy dokazuje, že je možné pouze jedním hlasem zazpívat pestrý repertoár a přitom nahradit celou kapelu.  Na festivalu také přivítáme známého písničkáře Pepu Nose, který je známý také jako učitel jógy a příležitostný herec. Na jeho programu si nejen zazpíváte, ale i zacvičíte. Za zmínku určitě stojí i přednáška Tomáše Kašpara, autora knižního bestselleru Nespěchejte do rakve nebo Lenky Holas Kořínkové Ekologie duše.

Ze zahraničních lektorů se můžete těšit na Magdu Matuškovou (USA), Seymoura Koblina (USA), Mgr. Yvettu Ledvényiovou (Slovensko), Johna Hawkena (Anglie), Gennadije Bělova (Moldávie),  Zareye (Arménie), Petera Planietu (Slovensko) a mnoho dalších.

Určitě si nenechte také ujít INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY. Tentokráte jsme jich připravili sedm a v jejich průběhu si vždy prakticky osvojíte určitou dovednost.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu. Své služby Vám zde nabídnou jak odborní, tak alternativní poradci, kde oceníte zejména jejich osobní přístup. Najdete zde výklad karet, masáže, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku…

Strava

Novinkou festivalu je PROGRAM s MAKROBIOTIKOU, kdy můžete navštívit v rámci festivalu tématické přednášky. Po celé tři dny budete mít možnost ochutnat a zakoupit výbornou makrobiotickou domácí stravu od Paní Dýně. V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných převážně vegetariánských a makrobiotických jídel.

 

Vstupenka a cena

Celodenní vstupenka stojí 350 Kč.

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do 25.6.2014.

 

Více informací o festivalu.

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemci o ubytování volejte na tel.. 608 377 573 nebo pište na email: ano@ezotera.cz

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Huráááá, a teď už mi to přece musí vyjít, budu to mít skoro pod nosem:) Leuso, nejedeš náhodou taky?

Ukázat další komentáře