Lucie: Ráda bych napsala takové shrnutí mého kurzu. Především moc děkuji za skvěle připravený a promyšlený kurz! Otevřely se mi nové obzory, naučila jsem se nové věci, objevila nové ingredience a recepty. Zhubla jsem pár kilo, hlavně přes břicho, okolí si toho hodně všímá :-) Cítím se moc dobře, jsem plná energie a dobré nálady. Jídla mi moc chutnala, i když toho jsem se nebála, už dlouho se stravuji podobně. Jen jsem teď důslednější a jím víc zeleniny, plus miso polévky ke snídani. Přítel jedl celou dobu se mnou (i vařil), zhubl 10 kilo (ani bych neřekla, že je tam má) a zbavil se spousty zdravotních neduhů (to byl jeden z důvodů, proč jsem do kurzu šla). Řekl mi, že by takhle chtěl jíst už pořád. Rozhodl se úplně přestat jíst maso, z čehož mám velkou radost (já už ho nejím spoustu let). Takže to hodně ovlivnilo můj život v mnoha ohledech :-) Po dlouhém váhání jsem se rozhodla koupil členství v Klubu JJ, takže se určitě ještě neloučím. Ještě jednou moc děkuji a těším se na pokračování :-)
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Přítel mi řekl, že by tak chtěl jíst už pořád
Poslední komentáře
Blanka
Dnes v 15:56Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář