Pribe: Mám dole 4,8 kg a pokračuji dál. Je to super. Rychlá příprava jídla, které mi opravdu moc chutná.
PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Pribe: Mám dole 4,8 kg a pokračuji dál. Je to super. Rychlá příprava jídla, které mi opravdu moc chutná.
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Buďte první, kdo napíše komentář