helusa27: Bože, to je dobré! Zatím jsem trochu podezíravá k těm kokosovým mlékům a zázvorům a umeoctům, ale oblibuji si je čím dál víc a kolikrát jsem z výsledků vaření Jíme-jinak-receptů úplně unešená. Děkuji!
Základní kurz: Zdravé vaření pro tělo i duši
21. července 2026 · 15:00–20:00 · Brno Rezervovat místo

Komentáře
ano, ano! Znovu a stále jsem v šoku z lahodné chuti takových obyčejných věcí jako je trocha zeleniny … a ta – vpravdě vymazlená – kombinace koření … Paní Eva má zkrátka dar od boha a je hezké, že se s námi o něj dělí :-)