Domů > Magazín > Blog

Zimní dovolená se zdravou stravou (Alpy v březnu 2020), ušetřete 4 tisíce na rodinu

bez lepku

Zimní dovolená se zdravou stravou v rakouských Alpách v březnu 2020, se skipasem pro děti do 15 let zdarma. K pobytu je plná penze v duchu Jíme Jinak a pro děti animační program. Členové Klubu mají slevu pro celou rodinu. Dva dospělí a dva puberťáci ušetří 4.000 Kč.

8878648301_0b2410a00b_cKdy

22.3. – 29.3. 2020

Kde

Skiareál Ski JuwelAlpbachtalWildschönau

Lyžování

V roce 2012 vznikl skiareál Ski JuwelAlpbachtalWildschönau, a to spojením dvou areálů a současně i dvou údolí – údolí Alpbachtal a Wildschönau. Návštěvníkům od té doby areál nabízí 109 kilometrů upravených sjezdovek (nejdelší sjezdovka 7 km), 45 vleků, 2 snowparky a jeden Family park. Skiareál se nachází ve výšce cca od 1000 – 2000 m n.m. (nejvyšší vrchol Wiedersbergerhorn 2 128 m) a mezi sjezdovkami převažují modré a červené (zabírají cca 85 % celého areálu).

SKIPAS PRO DĚTI DO 15 LET ZDARMA:
v termínu pobytu lze využít akci resortu „Easterspecial“ umožnující lyžovat dětem s lyžujícím rodičem zdarma. Platné pro skipasy na 3, 4, 5 a 6 dní. Platí pro všechny děti daného rodiče do 15 let (rok nar. 2004 a mladší).

Mimo sjezdovky

Navíc je řada sjezdovek velmi širokých, resort je tak ideálně vhodný především pro rodiny s dětmi. Lokalita také nabízí pestrou škálu aktivit i mimo sjezdovky – běžky, zimní túry, sáňkařské dráhy, Wave – největší vodní svět v Tyrolsku pro děti i dospělé, husky ranč,křišťálový svět Swarovski a další. Pobyt je vhodný i pro nelyžující osoby.

Ubytování

Chata Feldalm je tradiční tyrolská chata ve dřevěném stylu, na 3 podlažích se nachází dvou a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, stejně tak všechny pokoje mají přístup na balkón. Pokoje jsou také vybaveny TV a Wi-Fi. Na chaťe je dále společná jídelna v tradičním stylu, společenská místnost se stolním tenisem, fotbálkem apod., k dispozici je také lyžárna. Chata se nachází 750 m od lanovky (nástupní kabinka na vrcholSchatzberg).

Strava

Plná penze (snídaně, oběd, dezert, večeře, čaj, káva,nealko nápoje) připravována podle principů 5-ti elementů, tedy energeticky vyvážená strava v souladu s ročním obdobím (splňuje principy makrobiotické, vegetariánské i veganské kuchyně).

Program

Pro děti je připraven animační program. Možnost společných výletů (vodní svět Wave, svět Swarovski atd.) a zimních túr.

Praktikujeme ranní energetická cvičení QIGONG a DO-IN, i z jen týdenního pobytu si můžete odvézt znalost základních technik, které pak můžete cvičit již sami po návratu domů.

Cena

10 850 Kč/dospělá osoba
8 850 Kč/děti od 10 – 15 let
6 850 Kč/děti od 3 – 9 let
Děti do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko)

Cena zahrnuje: 7x ubytování, plnou penzi vč. dezertů, nealko nápojů, ložní prádlo, závěrečný úklid, pobytovou taxu,internetové připojení. Po dohodě lze k úhradě využít i dárkové poukázky (např. Flexi pass, Relax Pass apod.)

Kontakty pro rezervace

Více informací o pobytu naleznete na této adrese.
Pobyt pořádá spolek MacroLife, kontakt: zdrava-dovolena@email.cz; +420 602 442 776

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10%. Čtyřčlenná rodina tak ušetří podle věku dětí cca 3.940 Kč. [přihlaste se]. Sleva platí pouze pro členy Klubu Jíme Jinak a jejich rodinné příslušníky, nevztahuje se na přátelé, kteří jdou s vámi.

 

 

 

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář