Domů > Magazín > Blog

Bioteta začíná vařit

V Horšovském Týně se ke krásnému obchůdku se zdravou výživou otevírá i Biotetina vytoužená zdravá jídelna. Ve čtvrtek 29.4. se můžete na novou kuchyň a jídelnu přijít podívat. Možná potkáte příjemné  podobně naladěné lidi. V každém případě budete mít jedinečnou příležitost ochutnat dobroty od Biotety. Takže od příštího týdne už máte kam chodit na zdravé obědy a dezerty, dokonce si můžete jídlo nechat dovézt.

21042014748

My už jsme měly tu čest

Bioteta Drahuška je naše spřízněná duše, se kterou si máme stále co říct. A i když nás dělí docela dálka, myšlenky a telefon nás stále spojují. Posledních pár měsíců se neslo v duchu velkého očekávání – Drahuška chystala kuchyň, aby mohla začít vařit pro lidi po našem. Je hotovo! Jídelna se slavnostně otevře za pár dnů.  

U Drahušky jsme před rokem hostovaly. Ochutnaly jsme její kváskový chléb, napařované houstičky, koláč, snídani, oběd i večeři. A můžeme to říct nahlas – Drahuška prostě umí. Taky proto jsme si ji pak vyprosily na náš kurz, aby nám s vařením pomohla. Je prostě skvělá! Záviděly jsme tehdy (samozřejmě jen a jen v dobrém slova smyslu) všem místním, že mají takovou šikovnou pekařku a tak pěkný obchůdek se zdravou výživou. Ale Drahuška chtěla víc. Chtěla pro své zákazníky vařit obědy. Jenže ji chyběla kuchyň. Místo, kde by mohla vařit, péct a s lásku připravovat dobrůtky pro všechny, kteří hledají altenativu k tradiční kuchyni.

Splněný sen

Sen se jí splnil a Bioteta nadšeně otevírá novou zdravou jídelnu a chce se o svou radost podělit. Proto pořádá Den otevřených dveří. Za novou jídelnou stojí spousta práce a výsledek rozhodně stojí za to.

Den otevřených dveří

Kdy:  29.04.2014 v době od 9.00 do 17.00 hodin

Kde: Bioteta – potraviny pro zdraví, Nádražní 70 (areál STK), 346 01 Horšovský Týn

Přijďte Biotetu navštívit, prohlédnout si nové prostory kuchyňky a jídelny a také ochutnat některou z dobrot, které vám připraví na uvítanou. Bude čas si popovídat a jen tak pobýt s podobně naladěnými lidmi.

Co vás čeká v nové jídelně

21042014749

Budete mít od pondělí do pátku možnost zajít si na zdravý oběd a svačinku. Obědy se vydávají od 11 do 13 hodin a můžete si také vzít jídlo s sebou do vlastních přinesených nádob nebo do menuboxů. Malá porce polévky bude stát 25 Kč (250 ml), velká 40 Kč (500 ml), hlavní jídlo 80 Kč a celé menu 95 Kč. Dokonce si můžete nechat jídlo dovézt, pokud si objednáte alespoň 4 jídla na jednu adresu na trase Horšovský Týn – Domažlice.

Můžete se těšit na jídlo připravené z kvalitních surovin, z velké části v bio kvalitě. Dvakrát týdně bude dezert, přibudou svačinky a pamlsky do kornoutku. A nadále můžete zakoupit domácí kváskový chléb a domácí houstičky nebo osvědčené domácí kváskové buchty.

Informace a objednávky

Všechny další informace a týdenní jídelníček najdete na www.bioteta.cz nebo na prodejně. 

Drahuško, gratulujeme

Přejeme, aby se Biotetě dařilo po všem stránkách, aby zákazníkům chutnalo tak, jako chutnalo u Biotety nám, a všichni byli zdraví a spokojení.

Eva a Helena

 

 

 

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Už se nemůžu dočkat ;-). Drahuška vaří skvěle, pokaždé ji podezřívám, že tvořila s velkou láskou :-). To se máme, že ji máme :-)…

jen houšť :-) zrovna dnes jsem trávila spoustu času hledáním restaurace, kam si zajdeme na oběd. Pro fůru práce nebyl čas (a ani chuť) vařit a byl to tedy nelehký úkol… už jsem několikrát přemýšlela, že by bylo skvělé, kdyby někdo v okolí (Praha Vršovice, to je ta oblast kolem legendární Krymské ulice :-)) otevřel bistro, café či restauraci, kde bych si vybrala…jestli to takhle půjde dál, budu to muset udělat sama (zatím je to jen fantazie, sama bych do toho nejspíš nešla…nebo zatím ne:-)).Biotetě držím palce a třeba se někdy stavím pro inspiraci a poučení ze zkušeností…

Ukázat další komentáře