Domů > Magazín > Blog

Březnový úplněk 2024 – transformujte partnerský vztah

Úplněk ve Vahách nás pozve k transformaci partnerských vztahů. Zvlášť opatrní buďte, pokud nemáte jasno, co ve vztahu chcete.

Úplněk ve znamení Vah nastane v pondělí 25. 3. 2024 v 8:00.

Půjde o úplněk se zatměním, kdy se planeta Země dostane v okamžik úplňku na spojnici mezi Slunce a Měsíc a bude vrhat stín.

Partnerské vztahy na prvním místě

Tématem znamení Vah jsou vztahy. Vztahy všeobecně, ale zejména vztahy partnerské.

Jak se vynacházíte ve vztahu se svým protějškem? Jste spokojeni, je pro vás váš vztah naplňující nebo vás něco trápí a něco vám nevyhovuje? To vše nám nadcházející dny mohou pomoci ukázat a také řešit. O co skutečně půjde, to se pojďme společně podívat. Chvění až burácení na povrchu může v jádru znamenat totiž něco jiného, než to navenek bude vypadat.

Zdolali jsme zimu a pomalinku pozvolna sílí jaro. Jako cítíme potřebu po zimě uklízet a dělat si pořádek ve věcech a chystat se na jaro jako na začátek nového ročního cyklu, dostává se do popředí také téma partnerského vztahu, který si říká o naši pozornost a inventuru.

Pokud zrovna partnerský vztah nemáte, i pro vás je teď čas, kdy se můžete zamyslet nad tím, jak to se vztahy máte, jaký vztah byste si případně přáli najít. Nebo co jste si z předchozího vztahu odnesli a na čem byste v dalším vztahu chtěli pracovat.

Cítíte ve vzduchu napětí?

Již o víkendu lze očekávat narůstající napětí a náhlé výměny názorů spojené s úplňkem.

Můžeme pociťovat tlak na řešení situací nebo dlouhodobě váznoucích témat v oblasti partnerství. Působení tohoto tlaku může být natolik naléhavé a neodkladné, že se může projevit v rychlých a spontánních reakcích bez rozmyslu. Na pochybnosti a obavy nebude prostor a čas, jednání bude rychlé. Proto buďte, pokud možno, zdrženliví, jestliže nemáte jasno, kam chcete případné konflikty směřovat a pokud jasno máte, využijte těchto dynamických energií ku prospěchu.

Transformační energie je připravena

Důležitou skutečností je, že nadcházející dny budou podpořeny transformační energií, která by do našich vztahů měla přinést právě transformaci neboli přerod. Naše vztahy si žádají o přehodnocení a přetvoření v něco o stupeň vyššího či smysluplnějšího. Tlak, který můžeme pociťovat, bude hnacím motorem pro transformaci a růst (ve) vztahu.

Možnost transformace ve vztahu lze přirovnat ke sklizenému a očištěnému ovoci, které je připravené na další zpracování. Co s ním uděláme, je na nás, je tady k dispozici. Zdali se rozhodneme pro marmeládu, zmrzlinu, ozdobíme s ním palačinky nebo ho sníme syrové. Nakrájíme ho nebo rozmixujeme? Ale co to má společného s partnerským vztahem?

Udělejte něco pěkného pro váš vztah

Vztah berme jako bytost, o kterou je třeba se starat. Jako se staráme o sebe nebo své blízké, tak i o vztah je potřeba pečovat. Pokud o něho nepečujeme, může bez výživy chřadnout, a nakonec se i rozpadnout. K tomu, aby fungoval a byl živý, je třeba pečovat právě o čerstvost vztahu, pokud si vztah se svým protějškem chceme užívat.

Astronomické jaro teprve před pár dny začalo a my ještě nemusíme mít uklizeno po vstupu do nového ročního cyklu, který jarem začíná. Zároveň zatmění Měsíce lze symbolicky chápat jako přechod a obnovu korespondující s příchodem jara, tedy nového začátku, soustředěného zejména na naše vztahy. Věnujte pozornost svým partnerům. Vyslechněte je a tvořte společně živější vztahy, které budou pro vás oba naplňující.

Přeji klidné jarní dny.

Veronika Šinclová

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

200 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

škoda že jsem tohle nečetla než jsem vybuchla, ale asi to prostě muselo explodovat :)

Aniž bych to věděla, že je tak vzácný úplněk, nějak ten tlak cítím…. zajímavé

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

1112
13

Královský úplněk 27. 12. 2023 v Raku

Poslední letošní úplněk bude v Raku a nastane ve středu 27. 12. v 1:32 ráno. Račí úplněk lze považovat za nejsilnější, protože kde jinde Měsíc (Luna) působ...
572

Dubnový úplněk 6. 4. 2023 – bude to jízda!

Blíží se další úplněk, tentokrát ve znamení Vah. Nastane ve čtvrtek 6. 4. v 6:34 ráno. V případě tohoto úplňku není špatné, že budeme začínat den již na ús...

Červnový úplněk 2023

Blíží se červnový úplněk ve znamení Střelce. Tentokrát nastane během víkendu, a to nad ránem v neděli 4. 6. v 5:41. Máme se na co těšit.
47
2

Červencový úplněk 2023 v Kozorohu

Blíží se červencový úplněk v Kozorohu. Nastane v pondělí 3. července ve 13:38. Nepatří k těm lehkým, ale když víte, o co jde, tak ho dobře využijete.

Srpnový úplněk ve znamení Vodnáře

Blíží se úplněk ve Vodnáři. Nastane v úterý 1. 8. ve 20:31. Co od něj tentokrát můžeme čekat a jak na nás bude působit?
139
10

Úplněk v Býku 28. 10. 2023 – čas požitku je tady!

Úplněk v Býku nastává v sobotu 28. 10. ve 22:23. Pojďme se podívat, co na nás tento úplněk chystá a jaký na nás bude mít vliv.