Domů > Magazín > Blog

Březnový úplněk ve znamení Panny – 7. 3. 2023

Ačkoli je stále ještě zima, už cítíme v těle blížící se jaro. A další úplněk, který nastane 7. března ve 13:40 ve znamení Panny, se projeví právě významnou dávkou energie, která nám pomůže vykulit se ze zimy do jara. Budeme se klubat z kabátů a bund, stejně jako sluníčko tahá čerstvou jarní travičku z chladné hlíny, aby se mohla potěšit a ohřát slunečními paprsky.

Nechte hlavu odpočívat, použijte ruce

Možná jsem se zasnila, ale svou pozornost bychom v rámci nadcházejícího úplňku měli věnovat skutečně praktickým věcem, kterým bude nebe nakloněno a pohonem bude právě jaro, které bude silněji a silněji pronikat do všech buněk našich těl a bude cítit ve vzduchu.
Panna je velmi praktické znamení a pomůže nám vnést praktičnost leckam! A není třeba přemáhat hlavu, která je nyní unavená. Použijte ruce.

Začíná jaro, začíná úplně nový cyklus

Skutečně se pojďme věnovat tomu, jak si uklidit a nachystat se na nový cyklus počínající v přírodě velkým jarním zrodem, v astrologii symbolizovaným prvním znamením zvěrokruhu – znamením Berana. Ten nastoupá do své síly s příchodem jara právě 21. 3.. Začátek jara je počátkem nového astrologického roku, a tedy i nového cyklu. 

Astrologický rok začne 21. 3. … jako když se kuřátko vyklube ze skořápky, tak i my potřebujeme zkoncentrovat své síly a být připraveni.

Ideální čas na úklid

Nyní je vhodná doba zaměřit se na praktické a užitečné věci. Úklid je naprosto na místě! Jak uvnitř, tak venku. Když to vezmeme postupně, je dobré uklidit si uvnitř a ujasnit si, co starého již nevyhovuje a neslouží, a tím si projasnit, co nového budeme chtít zaset na jaře, na pomyslném počátku. Není třeba dělat závěry, věci řešit a přepínat hlavu. Na konkrétní kroky přijde čas o měsíc později. Je dobré si věci ujasňovat a naladit se na změnu, která s přechodem ze zimy do jara přichází.

Přechod ze zimy do jara je nejvýznamnějším energetickým přechodem v roce. Pro přiblížení, z klidných vod znamení Ryb přejdeme do nejsilnější průrazné ohnivé energie znamení Berana. Co si z tohoto pomyslného oceánu chcete vylovit a vzít s sebou do dalšího cyklu a co s sebou již nést nechcete, je na vás.

A uklidit si venku, to je jasné. Jarní úklid v domácnosti uleví! Vyhodit, co již neslouží, překáží, pročistit a prosvětlit prostor a tím prozářit i svou duši. ☺ Na scénu se opět vrací zahrada a práce s ní spojené, které vám krásně pomohou pročistit hlavu, dostat se do spojení s přírodou a nachystat si živnou půdu pro semínka rostlinek, ale také svých nápadů a přání pro nadcházející rok. 

Práce s hlínou nás propojuje se zemí a velmi uzemňuje, pomáhá v ukotvení se TEĎ A TADY a přináší spoustu energie.

Říká se, jak zasejeme, tak sklidíme. A když si půdu vědomě připravíme, sklizeň na podzim bude sladká. ☺

Posilte svůj záměr

Úplňkové energie budou velmi nakloněny práci se záměrem. Pokud si budete chtít utřídit své myšlenky a připravit si záměr pro příští rok, sepište svou vizi na papír a na ten poté postavte čajovou svíčku, kterou nechte vyhořet. Posílíte tím svůj záměr. Nesnažte se věci vymyslet, nechte myšlenky plynout, ony vám nápady a podněty přijdou samy, planeta Uran se o to ve svém harmonickém postavení postará ☺

Partnerským vztahům bude požehnáno ♥

Přeji všem prosluněný březen a příliv energie a svěžesti ☺

Veronika

Pokud na úklid nechcete být sami a chcete poradit, jak ho efektivně zvládnout, přidejte se k nám do Jarní očisty, kde na to půjdeme společně krok za krokem.

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

212 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Nádherná fotka a bezva článek. Díky

👍díky

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Přednáška a beseda s Evou v Sázavě 3.6. 2019

Povím vám o svých zkušenostech se změnou jídelníčku, o vlivu stravy na naše zdraví a psychiku, přinesu příklady z praxe a budeme mít spoustu času na vaše d...
14

Soutěž: Napište a vyhrajte ceny za 5.700 Kč

Jdete s námi do Podzimního detoxu? Napište nám proč a vyhrajte ceny v hodnotě přes 5.700 Kč.

Test rostlinných masových alternativ. Jak dopadly?

S alternativami pro vegany a vegetariány jako by se roztrhl pytel. Už i běžné obchody nabízí řadu produktů. Kromě rostlinných jogurtů, sýrů a mlék, nabízej...
3
12

Jedny ruce navíc – dokonalý robot se super slevou

Pustili jste se do pečení vlastního chleba? Děláte často koláče, krémy a šleháte pěny? Pokud už vás bolí ruce a potřebovali byste jedny navíc, dejte si do ...

Smetanka lékařská aneb Pampeliška v akci

Smetanka lékařská je pro naše zdraví dokonale využitelná. Věděli jste, že každá její část se sbírá v jiném období?
99
17

Baba na zabití

Když jsme s manželem začali jinak vařit a myslet, všechno se zdálo být zalité sluncem a nebe bylo bez mráčků. Kila šla dolů, cítili jsme se zdraví víc než ...