Kristýna: Ahoj, já mám dnes vzkaz pro ty, co mají pocit, že jim nestačí jídlo, resp. mají mezi jídly hlad nebo chutě na sladké. U mě proběhla neskutečná změna. Už je to týden, co naprosto bez potíží, bez hladu a chutí zvládám jíst “jen” 3x denně a chutě na sladké mezi jídly nemám. Snídám v půl deváté. oběd mezi dvanáctou a jednou, večeře mezi pátou a šestou. Nevěřila bych tomu. Panikařila jsem tady, neustále myslela na jídlo, měla hlad a tak z obav z hladovění si dávala na talíř zbytečně moc a pak mi po jídle bylo těžko. Teď je to pryč a je to nesmírná úleva. Nevím, za co tomu vděčím. Jestli stačí jen vydržet, že se tělo trochu uzdravilo (podle Jíme Jinak jím víceméně od listopadu/prosince a teď očista) nebo jestli celkové zklidnění a stop snaze zhubnout (když navíc pravděpodobně už dávno na své optimální váze jsem, takže spíš problém v hlavě). Pocit polosyta a energie po jídle je super ?. Jako odměnu si zatím hned po jídle (ráno a v poledne) dám dvě tři lžičky domácího oříškového másla – jako že se nemusím bát, že přijdu o mlsání a ono to překvapivě stačí! No asi to není úplně ideál. Třeba to časem odbourám.. Ale i tak, pro mě Zázrak ?? Přeju všem, ať se vám daří! Stojí to za to ❤
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Chutě na sladké jsou pryč (Kristýna)
hubnutí bez hladověníchutě na sladkénárůst energiezbavila se chuti na sladkézbavila se hladunemá hladhubnutíZkušenosti - Jarní očistaosobní zkušenosti
Schovat štítky
Poslední komentáře
Blanka
Dnes v 15:56Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář