Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Dobroty babičky Dáši a Světlany v Praze

11. října budete mít příležitost setkat se v Praze naživo s Dášou Lužnou a Světlanou Šnajberkovou u příležitosti křestu jejich společné nové kuchařky zdravých dobrot. My měly jsme tu čest ochutnat jejich dobroty na horách, takže můžeme kuchařku směle doporučit. Čeká vás autogramiáda, křest knihy, ochutnávka a  hlavně setkání s autorkami

Kde

11. října 2014 ve 13.00

Kde

Nakladatelství ANAG, Jungmannova, 748/30
Praha 1 Nové Město

Program

Přátelské setkání s podobně naladěnými lidmi a popovídání naživo s Dášou Lužnou a Světlanou Šnajberkovou, ochutnávka dobrot, autogramiáda a křest knihy “Makrobiotické  dobroty babičky Dáši a Světlany”

Cena

Vstup zdarma!

Dárek

Všichni budete mít možnost koupit na místě knihy Dagmar Lužné se slevou 30%! A rovnou si můžete nechat knihu podepsat autorko. Pokud se nemůžete akce zúčastnit, ještě pořád můžete novou knihu koupit v eshopu nakladatelství Anag. Členové Klubu a registrovaní uživatelé mají slevu i  v průběhu roku.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a registrované uživatele

Pokud jste si na našich stránkách udělali registraci, máte na všechny tituly nakladatelství Anag 20% slevu. Jste-li členové Klubu Jíme Jinak máte slevu 30%. Pro uplatnění slevy v eshopu nakladatelství Anag uveďte při rezervaci heslo uvedené v sekci Výhody pro členy.

 Na setkání s vámi se těší Dáša a Světlana

PS: Kdo to má blíž do Olomouce, může přijít na autogramiádu v Olomouci 27. září 2014 ve 13.00.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Danička
11. 12. 2014

Knihu už máme také doma a museli jsme si dávat s dcerou pozor, abychom
ji při listování celou neoslintali :) :)

Lucka Z.
11. 10. 2014

O knize jsem věděla z newsletteru Anagu. O akci jsem se dozvěděla od vás tady – děkuji za toto upozornění. Dnes jsem byla, mám tři vánoční dárky a jeden pro sebe. Ochutnala jsem spoustu dobrot, viděla autorky naživo, navázala jeden kontakt a moc si to užila. Díky, Evo a Heleno a příští autogramiáda nad vaší knihou, ju? :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Miso polévka s kroupama

Tuhle polévku vaříme jako lehkou dietní obědovou nebo si ji dáváme ve dnech, kdy potřebujeme sytou snídani.

Fazolová posypka

Trochu neobvyklá posypka na vaše pokrmy vhodná i jako slaný snack na mlsání. Rychlé, jednoduché, chutné a bezlepkové.

Těstoviny s chřestem a bílými fazolemi v česnekové omáčce

Vypadá to všedně, ale chutná to italsky a luxusně díky vzácnému chřestu a česnekové omáčce. Tenhle pokrm je raz dva hotový, i když se zvlášť vaří těstoviny...

Rukolový salát s řepou a veganským sýrem

Rychlý salát do skleničky, který skvěle poslouží jako syté jídlo do práce k obědu nebo na cesty. Zkuste si ho s námi připravit podle videa.

Jednoduchá smetanová omáčka ze zelí a celeru (bez smetany)

Lahodná jemná omáčka, která nepotřebuje zahušťovat ani extra dochucovat. Bez mouky, bez mléka, bez smetany a přesto smetanová.

„Škůdci“ v zahradě

V tuto dobu vše roste a také začíná být na zahradě vcelku živo. Máme tu „ milé“ a „nemilé“ hosty. Je to jen takové člověčí rozdělení. Kdyby nebyli ti (pro ...