Domů > Magazín > Blog

Jarní očista výhodněji nebo zdarma

Zásobíte nás emailovými dotazy na cenu Jarní očisty. Je mezi vámi mnoho maminek na mateřské dovolené a také žen v důchodovém věku a chtěly byste získat program levněji. Máme dobrou zprávu pro všechny – vstup do programu můžete vyhrát, můžete využít slevy 1.000 Kč pro prvních sto účastníků nebo ho získat za super cenu jako mají členové Klubu Jíme Jinak. Zde je přehled možností a odpovědi na nejčastější dotazy ohledně financí a termínů. Začínáme příští pondělí!

Soutěžfacebook-76536_640

Do soutěže na Facebooku jsme daly 3 vstupy zdarma. Postup je velmi jednoduchý. Stačí lajknout naši facebokovou stránku, sdílet pozvánku do soutěže a soutěží a do 22.2. zaslat do zprávy na Facebooku fotku hlavního jídla s popisem, co je na talíři (jídlo samozřejmě v duchu Jíme Jinak, recept nesmí obsahovat maso, vejce, mléčné produkty, bílou mouku a cukr). Od 23.2. do 25.2. proběhne hlasování návštěvníků a autoři 3 fotek s největším počtem “lajků” dostanou vstup do Jarní očisty zcela zdarma! Přejít na facebook.

1.000 Kč sleva pro prvních 100

Prvních 100 účastníků získá při objednávce kurzu automaticky slevu 1.000 Kč . Jakmile si prvních sto objedná, půjde objednat již jen za plnou cenu. Proto se nás nemusíte ptát a čekat, až vám odpovíme, zda se ještě do první stovky vejdete. Poznáte to sami podle ceny. Aktuálně zbývá ještě 22 míst do první stovky.

Kurz a Klub za polovinu ocista-klub

Pro členy Klubu chceme vždycky něco navíc. Krom samotného obsahu Klubu a výhod, které pro Klubáky připravujeme, jim umožňujeme vstup do kurzů za velmi výhodných podmínek. Například Jarní očistu s námi mohou roční členové Klubu projít jen za 490 Kč. Připomínáme, že se jedná o interaktivní 8 týdenní program, ve kterém jsme denně s vámi, a který je prověřený a velmi úspěšný. Pokud nejste členy Klubu, ale uvažujete o tom a chtěli byste získat vstup do Jarní očisty za 490 Kč, využijte balíček Jarní očista + Klub Jíme Jinak, který jsme pro tuto příležitost připravily zde.

Prohlédnout balíček

Vždycky to nějak jde

Pokud se vám nepodaří vyhrát v soutěži, nejste v Klubu a ani výše uvedený cenově velmi zvýhodněný balíček si nemůžete z finančních důvodů dovolit, ještě není vše ztraceno a i tak se můžete přidat. Stačí se zaregistrovat zdarma u nás na webu a zapojit se do partnerského programu. Doporučte náš web a my vás odměníme. Více o členství za doporučení.

 

Začínáme příští pondělí 27.2.eva-a-helena-v-kuchyni-400

Příští pondělí to vypukne. Začínáme přípravným týdnem, kdy se budeme ladit do správné jarní nálady, dojídat zásoby a chystat se na detox. Pokud se chcete přidat, objednejte si kurz včas – při platbě bankovním převodem či složenkou trvá dva tři dny než se peníze přesunou z místa na místo. Kurz se vám zpřístupní až po doběhnutí platby. Vše se děje automaticky, nemůžeme to ovlivnit.

Přistoupit do kurzu můžete až do 12.3. Pak již nebude přístupný, protože pozdě přihlášení účastníci by nabrali příliš velké zpoždění a nestíhali by. Další Jarní očista bude přístupná zase za rok.

Pokud se přidáte, budeme se na vás těšit!

Prohlédnout Jarní očistu

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobré odpoledne, budeme už v přípravném týdnu vařit? Moc se těším ?.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
21
1

Jak na zdravé a krásné držení těla

Pojďte si trochu zacvičit. Ukážeme, jak udělat, aby tělo zářilo zdravím, i čím nám škodí zamknutá kolena. Toto je cvičení úplně pro každého, cvičení, které...

Domácí udon nudle s arašídovou omáčkou – foto postup

Přestože asijské těstoviny jsou dnes k mání v mnoha obchodech, rozhodně stojí za to si je připravit sami. Není to složité a ten krásný pocit z domácích sur...

Květáková raita

Květáková raita je indický dip a je vynikající prakticky ke všemu. K plackám, na zeleninu, k rýži či jiné obilovině, jen tak ke chlebu. Pokud jí připravíte...

Jemný kopřivový krém s koprem

Z každé procházky se vracíme s nějakým úlovkem. Ráno to byl košík kopřiv, takže k obědu byl výborný jemný kopřivový krém. Byla to rychlovka  – rychle...

Jarní detox polévka s kopřivou a popencem

Jak se zasytit a přitom tělo po ránu nezatížit, když máme období jater a žlučníku? Zkuste tuhle chutnou polévku s jarními bylinami.

Jarní čočka

Dnes jsem nasbírala čerstvý česnek, hrášek, bob, ředkvičky, petrželku a zrodil se tento jarní pokrm s první jarní zeleninou ze zahrádky.