Domů > O nás > Jíme Jinak v médiích

Jíme jinak v Radiožurnálu (záznam rozhovoru)

V sobotu večer jsem si povídala s s Michaelou van Erne v pořadu Večerní host Radiožurnálu o tom proč a jak jíme jinak. Moderátorka se ptala krom jiného na náš postoj vůči masu, mléku, bramborám, přechodu dětí na školkovou stravu a na mikulášskou nadílku. Záznam je zde nyní k dispozici i pro vás v tomto příspěvku.

 

Bylo mi velikou ctí, že mě Michaela van Erne (na fotografii vpravo) pozvala do studia. Její pořady michaela van ernea vůbec Český rozhlas poslouchám moc ráda. Byla jsem moc zvědavá, jak vypadá žena, kterou zatím znám jen po hlase z rádia.

Setkání bylo moc milé, Michaela je krásná, respektující žena, otevřená novým informacím a navíc ráda vaří. Jen jsme prohodily prvních pár slov a velmi rychle ze mě opadla tréma, se kterou jsem do budovy Českého rozhlasu vcházela.

Během vysílání bylo těžké odpovědět ve vymezeném čase velmi stručně na položené otázky, ale snad posluchači pochopili, co jsem chtěla předat.

Nyní si můžete přehrát záznam našeho povídání i vy.

 

 

 

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobry den Evo, mohla byste mi prosim ten kontakt na astrolozku take na email poslat? dekuji!!

bilaholubice
22. 11. 2016

Ježíš, to bylo tak pěkné :) Vy máte, Evi, úplně konejšivý hlas, moc hezky se to poslouchá :) jinak jsem moc ráda, že jsem to tady z Vašich stránek docela pochopila a v tom rozhovoru to slyšela znova a potvrdila si, co už vím…ojoj, tohle by se mělo pouštět povinně všem! :)

Ukázat další komentáře