Hledáte zdravou alternativu klasických tyčinek? Rádi byste mlsali zdravě? I vás upoutaly názvy jako „fit“ a „light“? Už několikrát jsem toto téma řešila se svými klienty a jejich reakce byla ve většině případů jednoznačná – to je přece jasné, dám si müsli tyčinku! Ale je to opravdu tak, že je to zdravá svačinka? No tak se na to pojďme podívat!

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Autorem článku je Jana Míčková
Momentálně jsem na mateřské dovolené a připravuji se na první přírůstek do naší rodinky. Dnes už vím, jak moc důležité je správné stravování nejen během těhotenství, ale hlavně před ním. A taky vím, že zdraví našeho dítěte se bude odvíjet od toho, co bude jíst. Naštěstí to jde ve velké míře ovlivnit - hlavně v prvních letech.
Předchozí článekZahříváme bombu na sluníčku
Další článekFazolový guláš s mrkví a dýní