Petra: Tak u nás (zejména u mě) to byla dřív hrůza, ale co jsme přešli na JJ, tak říká naše zubařka: “Vaší rodinu mám ráda, vy jste holky takové bezúdržbové.” :-) Žádné kazy, žádný zubní kámen, žádné leštění. Jo, leštění jsem absolvovala pouze jednou, ale to bylo tím, že jsem se asi měsíc před zubařem nechala ukecat na šálek černého čaje. A šup, už byly zuby obarvené. Zlatá bancha, od té doby si jí nosím v kabelce a na návštěvách prosím jenom o horkou vodu (někdy jen hrnek, protože vodu mívám v termosce, ale to už na mě lidi koukají fakt blbě).
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Od doby, co jsme na JJ nás zubařka chválí
Poslední komentáře
Blanka
Před 35 minutamiVypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář