Domů > Magazín > Blog

Právě startuje Jarní očista – důležité informace!

Tak jsme se dočkali – fantastický 8 týdenní online program Jarní očista je otevřen. Víte, jak vstoupit? Právě začíná přípravný týden, je čas nakoupit, naladit se a připravit se na vaření s Jíme Jinak. Kdo to nestihl, může se ještě přidat.

Přípravný týden začíná

Vítáme všechny přihlášené. V emailu máte první zprávu. Dnes už můžete vstoupit do programu a začít. Čeká nás Přípravný týden – budeme plánovat odměnu, dojídat zásoby, budeme se měřit a mrkneme se do kuchyně. Nakoupíme zásoby,  naladíme se a rozjedeme jarní jízdu v prima partě.

Roční členové Klubu Jíme Jinak mají všechny naše programy jen za 490 Kč, i Jarní očistu!

Můžete se k nám přidat

Pokud jste to nestihli, můžete se ještě přidat v průběhu jara. Je teprve únor a program je na 8 týdnů. Když se přidáte později, nic vám neuteče, začnete také přípravným týdnem a budete pokračovat jako ostatní, kteří začali před vámi.

Pokud zvažujete vstoupit do Klubu Jíme Jinak, nepřehlédněte možnost koupit balíček Klub + Jarní očista za polovinu! Místo 6 800 Kč stojí balíček jen 3 490 Kč.

Detox může být zábava

Skutečně se není čeho bát. Když dojde na změnu jídelníčku, můžete na tom jen získat, jak potvrzují účastníci předchozích ročníků. A pokud se přidáte k partě v Jarní očistě, ještě si užijete spoustu legrace. Kdo se zatím neprokousal k pořádnému začátku jiného jídelníčku, těžko si umí představit, že zbavit se špatných návyků, naučit se vařit zdravé a dobré pokrmy, udělat si pořádek doma i v hlavě může být zábavné. Věřte, nevěřte, je to tak. Budeme u toho spolu. Já, lektorka Ivona, terapeutka Zuzka a všichni, co jste se přihlásili. Jestliže ve dvou se to lépe táhne, tak v tomhle kurzu to prostě pofrčí úplně samo.

Novinky v Jarní očistě 2021

V kurzu je mnoho cenných materiálů – nákupní seznamy, jídelníčky, informační a motivační videa. Pro začátečníky, kteří se bojí vaření, jsme natočily už před časem 6 video-vaření, takže můžete vařit s námi. Příští týden se do toho pustíme naplno. Teď nás čekají přípravy, nákup surovin a plánování. Budeme se ladit do správné nálady :-)

Letošní novinkou je video-cvičení s Ivonou a podpora psychoterapeutky Zuzky.

Detoxikaci organismu, formování postavy a duševní hygienu podpoříme novými videi s Mgr. Ivonou Poběžalovouprofesionální lektorkou jógy a zdravotního pilates. Každý týden vás čeká jedno nové video, ve kterém se naučíte:

➡ jak srovnat postavu
 jak se protáhnout
 jak posílit svaly
 jak zpevnit břicho
 jak relaxovat

To vše v 8 praktických a krátkých lekcích, které zvládne opravdu každý. Nebojte se, nebude to dřina. :-)

Psychoterapeutka Zuzka

PhDr. Zuzana Pokorná je profesionální psycholožka a psychoterapeutka, i nadšená členka Klubu Jíme Jinak. Znáte ji z Podzimního detoxu, kde už pomáhala ostatním s jejich trápením. A oporou nám bude i v poradně v Jarní očistě:

➡ jak zvládnout životní kotrmelce
 navede vás správným směrem
 povzbudí a podpoří vás
 pomůže udržet náladu
 pomůže najít životní nadhled a lehkos

Je to zkrátka další parťák, na kterého se můžete spolehnout během celého programu.

Velká sleva na balíček zdravých surovin

Účastníci programu a členové Klubu mohou využít cenově zvýhodněný balíček základních potravin s 25% slevou, který jsme pro ně tradičně domluvili s e-shopem Paní Dýně. Přijde vhod hlavně úplným začátečníkům, kteří doma zdravé suroviny vůbec nemají.

Kde a kdy se kurz odehrává?

Kurz probíhá online formou videí a článků na našich stránkách. Sledujete ho z pohodlí vašeho domova v čase, kdy se vám to hodí. Každý týden dostanete informační videa s návodem, jak upravit stravu, motivační videa, nákupní seznam a jídelníček. K dispozici máte mnoho materiálů, naši pomoc a poradnu, kam můžete psát své dotazy.

Program Jarní Očista je neveřejný a je potřeba se do něj přihlásit heslem. Než začneme, zkontrolujte si, prosím, zda máte své přihlašovací údaje – tedy přihlašovací jméno a heslo. Pokud na Jíme Jinak máte přihlašovací údaje z dřívějška, budou fungovat i na program Jarní očista. Novým účastníkům heslo odešlo emailem (mohlo spadnout do spamu). Zkuste se přihlásit, prosím. Pokud vám přihlášení funguje, je to skvělé a už se na vás těšíme! A pokud vám to nejde, vyřešíme to!

Jak se do kurzu přihlásit

Na našem webu vpravo nahoře klikněte na přihlašovací tlačítko. Poté zadejte svůj email, pod kterým jste provedli objednávku, a vložte heslo. Po úspěšném přihlášení uvidíte vpravo nahoře své jméno nebo přezdívku.

Jaké je přihlašovací jméno?

Je to vaše emailová adresa, kterou jste uvedli při objednání nebo registraci. Nevíte-li, najděte náš email s názvem “[Jíme Jinak] Potvrzení o přijetí platby“. V něm je uvedena vaše emailová adresa, která slouží jako přihlašovací jméno.

Jsem tu poprvé. Jaké mám heslo?

Poslali jsme vám heslo v emailu s titulkem “[Jíme Jinak] Vaše jméno a heslo na web“. Pokud heslo nemůžete najít, nic se neděje. Můžete snadno požádat o nové. Klikněte na webu vpravo nahoře na tlačítko “Přihlásit” a pod přihlašovacím okénkem klikněte na odkaz “Zapomněli jste  heslo?“. Zadejte váš email. Odešleme vám zprávu do schránky. Ve této zprávě najdete odkaz pro změnu hesla. Po jeho kliknutí si na webu vypíšete nové heslo a je to.

Chci požádat o nové heslo >>>

Pomoc, nefunguje mi to!

Máte-li potíže  přihlášení a uvedené postupy nefungují, napište nám na adresu: podpora@jimejinak.cz
Pomůžeme vám s tím.

Nechodí vám zprávy od nás?

Pokud jste se přihlásili do kurzu, budeme vám posílat informace o otevírání jednotlivých týdnů také emailem. V e-mailech uvádíme svá jména, digitálně e-mail podepisujeme. I přes to mohou spadnou do spamu. Jak to udělat, aby vám zprávy od nás chodily, si můžete přečíst zde.

Nemůžete se do kurzu dostat?

Kurz se automaticky otevře po připsání částky na účet. Pokud jste platili na poslední chvíli a spadl do platby víkend, je možné, že peníze ještě nedorazily a kurz proto není přístupný. Často se také stává, že neuvedete žádný nebo zadáte špatný variabilní symbol, pak se částka během dvou dnů zase vrátí na původní účet a kurz se neotevře. Pokud by se vám to stalo, není to nic tragického, jen je potřeba objednávku zadat znovu a pohlídat platební údaje. Jakmile částka dojde, kurz se otevře a přijde vám uvítací email. Nejrychlejší přístup získáte placením platební kartou – pak je kurz přístupný ihned.

Těšíme se na vás!

Dnes se otevřel Přípravný týden a Jarní očista začíná. My se moc těším na vaše zkušenosti, vaše příběhy a osm společných týdnů.

Eva

PS: Jsem celý kurz s vámi, mluvím na vás z videí, sleduji průběžně vaše pokroky, odpovídám na vaše dotazy. Sama si vždycky detox projdu – opakování je matka moudrosti a protože jsme jen lidé, stále je co zlepšovat ;-)

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Zbavte se jarní únavy! Pojďte vařit zdravě, levně a chutně

Je nejvyšší čas začít jarní očistu. Nejen proto, že chceme detoxikovat tělo a zbavit se konečně zimních špíčků (teď už to nepůjde schovat!), ale i proto, ž...

Jak se vyznat v hluchavkách a využít vše, co nabízejí

Řada druhů a různé barevné variace… Vyznáte se v hluchavkách? Poradíme, jak si vybrat vhodný druh a správně využívat jednotlivé části rostliny.

Je těžké vařit vařit srdcem?

V rukou každého z nás je, zda vhodným výběrem potravin ovlivní svůj zdravotní stav a získá co největší naději na zdravý a plnohodnotný život. A jak toho do...