Domů > Magazín > Blog

Pozvánka na festival Miluj svůj život

41.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů se uskuteční ve dnech 25.10.- 27.10.2014 v Praze. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech souběžně více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Celodenní vstupenka stojí 350 Kč. Členové Klubu Jíme Jinak mají vstup na jeden den zdarma.

Miluj svůj život – 41.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Ve dnech 25.10.- 27.10.2014 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 41. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech souběžně téměř 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a další programy z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 10.00 hod. do 22.00 hod.

Zajímavé osobnosti: MUDr. Pavel Nývlt, Karel Funk, Léčivé divadlo Gabriely Filippi, Štefan Zakuťanský (Slovensko), Radomil Hradil, Seymour Koblin (USA)…

Kde se koná

Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice – najít na mapě

Programy

V rámci festivalu jsme připravili také další speciální programy, jako např. Program pro RODIČE s DĚTMI nebo DNY s MAKROBIOTIKOU, kde se můžete těšit na chutné makrobiotické menu, ochutnávky a tématický program. Za zmínku také jistě stojí INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY, kde zvládnete vždy dané téma nejen teoreticky, ale i prakticky. Ty najdete nově přímo v programu každý den v Učebně E.

Součástí festivalu je již tradičně velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu, kde najdete i poradny alternativní a klasické medicíny. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a mnohých dalších metod.

Programy probíhají denně od 10.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10. 00 do 20.00 hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou velmi chutných vegetariánských a makrobiotických jídel. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy.

Vstupenka a cena

Celodenní vstupenka stojí 350 Kč.

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do 15.10.2014.

[form form-10]

 

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, ano@ezotera.cz.

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dobrý den, chtěla jsme se zeptat a doufám, že to není v rozporu s pravidly.
Bohužel mě nevyjde se zúčastnit a hooodně by mě zajímala témata věnovaná makrobiotice. Respektive, mohla bych v neděli, ale jsem z Brna, tak jestli náhodou někdo jedete, ráda bych za příspěvek na cestu také jela, jinak nemohu. V neděli tam má přednášky paní Průchová, v sobotu různí přednášející. Proto prosím, kdo se můžete zúčastnit, zda byste na těchto stránkách mohli pozdílet alespoň to nejdůležitější, co Vás zaujme. Ráda přispěji i finančně za Váš čas.
Děkuji

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

76
5

Dnes večer vypneme Jíme Jinak

Děkujeme, že jste s námi na Jíme Jinak. Naše stránky běží nepřetržitě už 11 let. Za tu dobu prošly spoustou změn a úprav. Právě dnes nadešel čas, abychom j...