Domů > Magazín > Blog

Chodil jste k nám s berlemi

Snad je to tím, že jsem rozjitřená krásnými komentáři ve startujícím programu, snad tím, že Jardu Hlávku považuji za kuchaře roku 2020. Ale tenhle komentář mi vehnal slzy do očí a musím jej vytáhnout a ukázat vám ho. Pamatujete na Jardův příběh? Pak si musíte přečíst, co mu píšou z jeho domácí restaurace!

Jardovi píšou z restaurace

Procházím komentáře a našla jsem ve spamu jeden moc pěkný. Když jsem přečetla text a podívala se na adresu, ze které zpráva přišla, hned mi to došlo a úplně mě to dojalo. Okamžitě jsem komentář pod Jardovým příběhem schválila jdu se s vámi podělit o svoje nadšení z jeho proměny. Pavlína, které moc děkujeme za dokreslení příběhu, v komentáři píše:

To prostě nemá chybu, takový nával pozitivní energie a hlavně ta chuť dělat něco pro sebe a pro vaše zdraví je z vás neskutečně cítit. Já vám upřímně od srdíčka fandím. Pamatuji si to jako by to bylo dnes, když jste přišel do restaurace a měl berle a my vám vždy chodily otevírat dveře a prožívali váš zdravotní stav s vámi. Je opravdu úžasné jaké pokroky jste udělali. “Protože to nevzdávám”, je moje oblíbená písnička, která mě motivuje . Vám patří opravdu obrovský potlesk a né jen vám, ale i vaší milované ženě, která vás podporuje .🤍 Ať žijí hrdinové – Jíme Jinak 🤍

Přidáváme se k pochvale

Pro nás je Jarda hrdinou už dlouhou dobu. Já s nadšením sleduji jeho zprávy, fotky jídel (pokud jste neviděli, tak si určitě vyhledejte jeho jméno ve skupině nebo se podívejte na jeho příběh, stojí to za to), jak vaří na dovolené, čtu vždy jedním dechem jeho komentáře k našim receptům, čtu to nahlas Romanovi, aby měl taky radost, když celé dny sedí u stránek a vylepšuje je.

Jarda je obrovskou inspirací mnoha dalším lidem právě tím, co sdílí na stránkách a FB Jíme Jinak.

Jardo, děkujeme a zdravíme i vaši ženu,

Eva a Roman

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Veronika
18. 2. 2021

Jardo, Vy jste borec 👍 Moc Vám fandím 🍀

Už asi 20 minut tady mám rozkliknutý rámeček pro odpověď a vlastně nevím co napsat. Všichni už tady k Jardovi všechno řekli i já jsem se často vyjadřovala a obdivovala jeho příspěvky. Nesmírně mě inspiruje a už několikrát jsem se o víkendu po jeho vzoru vykopla ráno před 5 hodinou z postele a cvičila jsem nebo jsem šla na dlouhou procházku. Protože Jarda to v tuto chvíli dělá taky, že:-) Mám jen jediný dotaz: nechystáte s Jardou video rozhovor?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

klub
50
2

22 tipů, jak si ušetřit čas v kuchyni + recepty

Také jste už slyšeli, že zdravé vaření stojí spoustu času a peněz? Nevěřte tomu. Díky našim osvědčeným tipům zvládnete hravě zdravé jídlo během pár minut i...