Snad je to tím, že jsem rozjitřená krásnými komentáři ve startujícím programu, snad tím, že Jardu Hlávku považuji za kuchaře roku 2020. Ale tenhle komentář mi vehnal slzy do očí a musím jej vytáhnout a ukázat vám ho. Pamatujete na Jardův příběh? Pak si musíte přečíst, co mu píšou z jeho domácí restaurace!

Jardovi píšou z restaurace

Procházím komentáře a našla jsem ve spamu jeden moc pěkný. Když jsem přečetla text a podívala se na adresu, ze které zpráva přišla, hned mi to došlo a úplně mě to dojalo. Okamžitě jsem komentář pod Jardovým příběhem schválila jdu se s vámi podělit o svoje nadšení z jeho proměny. Pavlína, které moc děkujeme za dokreslení příběhu, v komentáři píše:

To prostě nemá chybu, takový nával pozitivní energie a hlavně ta chuť dělat něco pro sebe a pro vaše zdraví je z vás neskutečně cítit. Já vám upřímně od srdíčka fandím. Pamatuji si to jako by to bylo dnes, když jste přišel do restaurace a měl berle a my vám vždy chodily otevírat dveře a prožívali váš zdravotní stav s vámi. Je opravdu úžasné jaké pokroky jste udělali. „Protože to nevzdávám“, je moje oblíbená písnička, která mě motivuje . Vám patří opravdu obrovský potlesk a né jen vám, ale i vaší milované ženě, která vás podporuje .🤍 Ať žijí hrdinové – Jíme Jinak 🤍

Přidáváme se k pochvale

Pro nás je Jarda hrdinou už dlouhou dobu. Já s nadšením sleduji jeho zprávy, fotky jídel (pokud jste neviděli, tak si určitě vyhledejte jeho jméno ve skupině nebo se podívejte na jeho příběh, stojí to za to), jak vaří na dovolené, čtu vždy jedním dechem jeho komentáře k našim receptům, čtu to nahlas Romanovi, aby měl taky radost, když celé dny sedí u stránek a vylepšuje je.

Jarda je obrovskou inspirací mnoha dalším lidem právě tím, co sdílí na stránkách a FB Jíme Jinak.

Jardo, děkujeme a zdravíme i vaši ženu,

Eva a Roman

Seriál: Jak na jaro

materiály
  • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
  • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
  • Jídelníček ke stažení!
  1. Už asi 20 minut tady mám rozkliknutý rámeček pro odpověď a vlastně nevím co napsat. Všichni už tady k Jardovi všechno řekli i já jsem se často vyjadřovala a obdivovala jeho příspěvky. Nesmírně mě inspiruje a už několikrát jsem se o víkendu po jeho vzoru vykopla ráno před 5 hodinou z postele a cvičila jsem nebo jsem šla na dlouhou procházku. Protože Jarda to v tuto chvíli dělá taky, že:-) Mám jen jediný dotaz: nechystáte s Jardou video rozhovor?

  2. Začnu oblíbenou větou z filmu, který miluji: „Přátelé, kamarádi… My vám ty medaile přivezeme!“ Dnes si tak připadám a mám nesmírnou radost 🙂 Na tohle všechno dokážu říci „jen“ děkuji 🙏 Nesmírně si vážím takovéto podpory a dnes už mohu říci, že mám velkou radost z jedné věci. Párkrát jsem to už na Facebooku psal: “ není větší odměnou pro člověka, než inspirovat čímkoli někoho dalšího“. Vždy mi srdce poskočí radostí, když mi přijde zpráva: “ viděla jsem Vaši fotku a zkusila to také, dlouho jsem přemýšlela a bála se to udělat a ono to funguje“. Zdá se to jako hloupost, ale není, postupnými krůčky se pak prostě dějí zázraky. Láká mě stále pokračovat dál a dál z každého nového receptu mám velmi dobrý pocit, protože se neustále zvyšuje pestrost jídel. Závěr z toho vše je, že buňky celého těla jásají.

  3. Zobrazit všech 9 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekPo Masopustu přichází půst – šance pro naše zdraví
Další článekWima nedohoníš