Domů > Magazín > Blog

Katce (51 let) stačilo pár dní a už cítí změny

“Věřila jsem, že to funguje, ale že to zabere tak rychle jsem netušila,” napsala nám Katka, která byla v únoru na víkendovém kurzu. Její email nás moc potěšil a máme svolení jej zveřejnit.

Katka za námi přijela na kurz z Pelhřimova. Přijela první,  jediná měla s sebou sněhové řetězy, tančila s námi salsu a byla moc fajn. Ale v sobotu v noci jí bylo zle a z kurzu proto odjela dříve. Bály jsme se, že zanevře na nás i na zdravou výživu. Za pár dní nám ale přišel email, co nás tuze potěšil. Máme dovoleno ho zveřejnit. Přečtěte si sami, co se za pár dnů může všechno změnit, když se změní jídelníček:

Milá Heleno a Evo,

 předně bych se chtěla zeptat, zda se všichni účastníci kurzu doškrábali na hlavní silnici v pořádku. Ten sníh nás všechny asi zaskočil, ale věřím, že s pomocí ochotného pana hospodského a Evy manžela to všichni  zvládli, tak jako já.

 A teď bych vám oběma chtěla moc poděkovat za vaši starostlivost a spoustu dobrých rad.

I když jsem noc strávila na záchodě a kurz ukončila dřív, neodradilo mně to a po vyléčení žaludku jsem se pustila do zdravého vaření. Nebudu  říkat, že to bylo a ještě je  jednoduché. Ale beru to jako výzvu. A proč vlastně píšu?  Protože jsem překvapená po jak krátké době (necelý týden)  začínám pozorovat malá zlepšení. Úbytek váhy v tak krátkém časovém úseku neočekávám. Jsem realista. Ale poprvé v  životě mi chutná a neubližuje mému žlučníku česnek. Poprvé jsem si vychutnala dokonalou chuť kvalitního zeleninového vývaru. Přestávají mne bolet záda. Na pilates se ohnu o pár centimetrů víc a těším se na další  cvičení, protože mne nepálí žáha jako dřív.Celkově se cítím lehčí a spokojenější. Věřila jsem, že to funguje, ale že to zabere tak rychle jsem netušila.

Obdivuji vás, že při těch každodenních povinnostech zvládáte udržovat vaše internetové stránky pořád aktivní a plné užitečných rad, že neustále trpělivě a obšírně odpovídáte i na opakující se dotazy. Klobouk dolů.

Ještě jednou moc děkuji a přeji všem zdravý život.

Katka

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Katko zdravím pocházím z Kamenice nad Lipou a je mi 57 mám to po kurzu podobně až na tu salzu a zvracení :-). Chtěla jsem jen podpořit a zeptat se kde je v “pejřimově” možnost nákupu, jezdím tam za maminkou a na dovolenou tak jestli mi můžete poradit. Držím palce Pavla

Je vidět, že změna je možná v kterémkoliv věku. Paní Katko, máte moji podporu. Vydržte, vše se poddá. Přeji hodně zdraví!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Antokyany a jejich pozitivní vliv na zdraví

Antokyany jsou zajímavou skupinou látek s pozitivním účinkem na lidské zdraví, o kterých se zase tak často nemluví. Víte, jaký účinek mají na naše zdraví a...
1
6

Musíme být stoprocentní?

Stává se vám to také? Pustíte se do hubnutí s elánem a hlubokým přesvědčením, že tentokrát to vyjde. Chci hubnout, vyčistit tělo, ozdravět a být výkonná. A...