Domů > Magazín > Blog

Setkání 18.3. 2019 s Evou v Mladé Boleslavi

Pojďte se potkat v Mladé Boleslavi. Dáme si špaldovou kávu a zdravý dezert. Možná tu potkáte podobně naladěné duše, které znáte z FB skupiny nebo komentářů. Těším se na osobní viděnou!

Kdy

    • Pondělí 18.3. 2019 od 15:00 do 16:30

    Kde

    • Jídelna a prodejna zdravé výživy Gája
    • Adresa: Staroměstské nám. 89, Mladá Boleslav

    Rezervace

    • vstup je zdarma
    • prosíme o nezávaznou rezervaci, aby Honza věděl, kolik má nachystat dezertů (dělají se tu čerstvé, takže když se nenahlásíme, moc toho nebude) [form form-17]

    Občerstvení, večeře, nákup

    • Teplá kuchyně je otevřena do 16 hodin, můžete se zde tedy najíst.
    • Večeři si rezervujte na telefonním čísle 728 298 111 (nejpozději v pondělí do 14 hodin).
    • K povídání si můžete objednat čaj, obilnou kávu, studené nápoje, zákusky a další sortiment z nabídky prodejny.
    • V prodejně si můžete nakoupit zdravé potraviny, takže si v případě zájmu nezapomeňte donést hotovost pro případný nákup.

    Parkování

    • Přímo před hotelem, případně podzemní parkovací dům na Staroměstské nám.

     

    Těším se na vás v Mladé Boleslavi!

    Co zažít zdravé vaření na vlastní jazyk?

    Eva

    PS: Klubácký rozhovor s Honzou, majitelem Gáji, vřele doporučujeme všem, kdo se zdravým jídelníčkem začínají, všem, kdo sportují a všem, kdo se chtějí zasmát.

    Pojď na živý kurz vaření

    Potkej se s reálnými lidmi, ochutnej to, přivoň si, zeptej se lektora. Zjistit více

    Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

    Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

    Komentáře

    Lukáš Dláto
    19. 2. 2019

    Dobrý den paní Evo, moc fajn rozhovor s panem Strakatým. žádné plané dlouhé vyprávění, prostě rovnou k věci. Bezva, velice souzním. Jen jedna věc mne zaujala a nic o tom nevím. Černý čaj. Nic jsem k tomu nedohledal a nějak jste mne nakousla. Piji totiž hodně černého čaje :-) Jak je to s ním prosím? Já bych spíš řekl že tak vysušuje, ale avitaminózou netrpím. Děkuji a moc zdravím. Lukáš

    Ahoj Evi,
    budu se těšit na setkání s tebou a dalšími,
    kdo se stravuje jako my u nás v MB.
    Jaké bude téma? Bude s tebou i Ajka,
    ráda bych ji viděla.

    Ukázat další komentáře
    Schovat štítky

    Vyzkoušejte také

    278
    45

    Chcete lepší postavu? Zkuste tento letní jídelníček

    Biologické léto je tu! Co máme jíst a pít? Čemu se raději vyhnout a co v této sezóně přidat? Vylaďte jídelníček na letní, spravte si postavu do plavek a zl...

    Živý kurz vaření v Brně 21. 7. 2026

    Zažij kurz, který tě naučí víc než jen vařit. Naučíš se, jak připravit vyvážené a hlavně chutné jídlo. Ukážeme ti, jak vidět věci v souvislostech a jak se ...

    Kakaové mini bábovičky s cuketou

    Vláčné kakaové mini bábovičky slazené rýžovým sirupem, bez vajec a z běžných surovin, které máte často doma. Díky cuketě zůstávají krásně šťavnaté a citron...

    Sunomono – japonský salát s okurkami a wakame

    Sunomono, což v japonštině znamená “věci ochucené octem”, je zvláštní salát, jehož verzí je mnoho, ale můj oblíbený je klasický s okurkami. Kon...

    Voňavá bezová limonáda

    Sezónu bezinek využíváme, jak to jen jde. Protože nám květy černého bezu překrásně voní, děláme si denně voňavou bezovou vodu. Když si ji osladíte, dá se t...

    Nepolevující horka: Jak se zdravě ochladit?

    Každý snášíme horka jinak. Někdo si období intenzivního slunečního svitu užívá plnými doušky, mnoho lidí ale v horku trpí, zvlášť, pokud sami mají v těle n...