Hanka: Dobrý den, chtěla bych Vám napsat pár řádek zpětné vazby ke kurzu. Musím říct, že ze začátku jsem zvažovala, jestli za to mám dát peníze a jestli to má cenu :-) Měla jsem na sebe vysoké nároky, chtěla jsem hlavně hodně zhubnout, nejlépe všech 15 kilo, co mám na víc. Na začátku jsem rychle shodila tři kila a jak jsem se na to asi moc soustředila, tak se to hubnutí na chvíli zastavilo. Musela jsem to přehodnotit a uvědomila jsem si, že je mi celkově lépe – nebyla jsem ani jednou nemocná a hlavně jsem mohla úplně vysadit prášky na spaní bez nichž jsem neusnula. Nakonec jsem dohromady zhubla víc než sedm kilo a myslím, že to půjde dál, hlavně se musím mít ráda a nestát pořád na váze. Takže vám každopádně moc děkuji, váš laskavý a nevýkonový přístup mi dal hodně, těším se, že s vámi budu pokračovat dál, “normálně” už se mi vůbec jíst nechce. Hanka
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Shodila jsem 7 kg a vysadila prášky na spaní
Poslední komentáře
Blanka
Před 51 minutamiVypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Klub
Petrushe
Dnes v 13:59Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Dnes v 13:58Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář