Domů > Magazín > Blog

Srpnový úplněk ve znamení Vodnáře

Blíží se úplněk ve Vodnáři. Nastane v úterý 1. 8. ve 20:31. Co od něj tentokrát můžeme čekat a jak na nás bude působit?

Lví oheň rozdmýchá Vodnář

Nyní se nacházíme ve znamení Lva pod nadvládou planety Slunce. Slunce v astrologii symbolizuje naše vědomí, naše ego a mužský princip v nás. Pro představu, Lví Slunce může být vřelé, pohostinné a zábavné, ale také nabubřelé, nedoceněné a tím pádem dost protivné. Za úplňku Slunce a Měsíc stojí naproti sobě a mají tendenci se “hádat”. Tentokrát půjde o spory vodnářsko-lví, z čehož může nakonec vzniknout poměrně zábavná souhra!
Sluneční princip je také jiskrou v srdcích nás všech, která po svém zažehnutí vzplane v oheň, díky kterému žijeme naplňující a spokojený život. Tento oheň nás zahřívá v srdci. Pokud tomu tak není, naše “jiskra” čeká na rozfoukání. Jde o tvůrčí princip v nás.

Přibližující se úplněk září v ohnivých tónech Lva a zároveň ho šibalsky rozdmýchává vzdušný Vodnář, který prahne po dobrodružství. Ačkoli počasí není vyloženě horké, připravte se, že se můžete neplánovaně zahřát. Spontaneita v emocích i činech je naprosto na místě. Tato energie je nyní k dispozici všem. Energie dětské hravosti, tvořivosti, zvědavosti, družnosti i jisté koketnosti. Čtěte dále.

Prázdninová energie volnosti a nespoutanosti

Je léto, jsme hodně venku, na dovolených a vše je uvolněnější než obvykle. I my. Ve vzduchu je cítit prázdninová energie volnosti a nespoutanosti, na kterou se celý rok těšíme. Kdo sedí v práci, jistě se nemůže dočkat, až skončí a někam si vyrazí nebo jen tak spočine doma, na zahradě nebo na zahrádce v restauraci. Znamení Lva vybízí k vyhřívání se na sluníčku a Vodnář nás naopak nenechává v klidu posedět. Chce objevovat a zkoumat a také se bavit! Jít mezi lidi.

Co nás tentokrát čeká a jak na nás bude úplněk působit?

Jak už jsem psala, dovolené, zábava a uvolněnost jsou aktuálním tématem. Neměli bychom však zapomínat, že vše má své meze a hranice. Lev je hravý a lvíče i roztomilé. Mnohdy neví, kdy mají dost. Vodnář je kamarádský, svobodomyslný a nejméně ze všeho má rád, když někdo omezuje jeho prostor. A co z toho plyne?

Obzvlášť v partnerských vztazích mějte své hranice pod kontrolou. 

Vlivy působení úplňku budou tentokrát pracovat s našimi temnějšími stránkami v oblasti milostných vztahů a měli bychom být ostražití a nenechat se příliš unést. V našem okolí se mohou objevit lákadla, která budou podněcovat naši představivost více, než by soudné myšlení dokázalo rozlišit. Míra objektivity v těchto dnech bude dosti zkreslená. Dokonce bych řekla, že veškerá objektivita a obezřetnost budou záměrně zastřené kvůli podmanivosti vnějších objektů.

Doslova bych zde chtěla varovat před milostnými dobrodružstvími.

Čtěte, cestujte, tvořte

Zesilující potřebu po poznávání a objevování doporučuji vložit například do vytyčení zajímavých turistických cílů nebo se zanořit do knihy. Jistě také dobře uděláte, když se budete věnovat vymýšlení a tvoření v domácnosti. Jak něco zkrášlit, postavit skříň, na kterou se již dlouho chystáte, nebo jiný kus nábytku, pověsit obraz, přivrtat poličku. Investovaná energie, která bude k dispozici, přinese praktický užitek. Zkrátka tvořivě uložte svou energii :-) A po vodnářsku jistě přijdou i zajímavé kreativní nápady. Poraďte se se svými dětmi, ony jsou v těchto energiích jako doma.

Přeji všem dny naplněné radostí a činorodostí

Veronika Šinclová

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

39 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

572

Dubnový úplněk 6. 4. 2023 – bude to jízda!

Blíží se další úplněk, tentokrát ve znamení Vah. Nastane ve čtvrtek 6. 4. v 6:34 ráno. V případě tohoto úplňku není špatné, že budeme začínat den již na ús...

Červnový úplněk 2023

Blíží se červnový úplněk ve znamení Střelce. Tentokrát nastane během víkendu, a to nad ránem v neděli 4. 6. v 5:41. Máme se na co těšit.
47
2

Červencový úplněk 2023 v Kozorohu

Blíží se červencový úplněk v Kozorohu. Nastane v pondělí 3. července ve 13:38. Nepatří k těm lehkým, ale když víte, o co jde, tak ho dobře využijete.
194
2

Prosincový úplněk 8. prosince 2022 ve znamení blíženců

Letošní prosincový úplněk proběhne ve čtvrtek 8. prosince v 5:07. Nacházíme se v období adventu, období klidu a míru. Pojďme si říct, jak se energie advent...
329
5

Květnový úplněk 5. 5. 2023 ve znamení Štíra

Blíží se další úplněk, tentokrát ve Štíru. Nastane v pátek 5. 5. v 19:33. Nepůjde o ledajaký úplněk, tento zesílený štíří úplněk bude jeden z nejnáročnější...
12
6

Nejbezpečnější vánoční cukroví na světě

Holky se tuhle vrátily z návštěvy u kamarádek. Byly tam poprvé a měly s sebou svačinu, protože v téhle rodině se jí konvenčně. Přesto se vrátily s tím, že ...