Domů > Magazín > Blog

Online kurz Vánoce Jinak – Poslední šance se přidat

Ačkoli jsme ještě pořádně nezačali měnit jídelníček, většina začátečníků už má dole 2 kg. Skutečně stačí velmi málo, aby se tělo začalo čistit a uzdravovat. Nabízíme vám tedy poslední šanci přidat se do online kurzu Vánoce Jinak, než se celý uzavře.

První výsledky už po 2 týdnech

Krásná jídla účastníků kurzu – máme radost!

Dva týdny na pořádnou detoxikaci, uzdravení a naučení se novému stylu stravování samozřejmě nestačí, proto je také náš kurz 10 týdenní. To abychom se vše postupně a nenásilně naučili a aby nám vše pomalu a jistě přešlo do krve. A to doslova :-).

Za pouhé dva týdny se u mnohých z vás začaly dít neuvěřitelné věci, o které se s Vámi chceme podělit.
Martin: „Ty kila jdou nějak dolů samy od sebe. Ani jsem se o to nesnažil, ale přesto jsem o dalších 1,5 kg lehčí.
Ranní zeleninové polévky, ať už miso nebo mixované jsem si zamiloval také. Lepší, než se stále cpát chlebem nebo kašemi na sladko.“
Saša: „Mám za 14 dní dole 2 kg, ale celkově jsem „splaskla“ cca o jednu konfekční velikost, a to i paže a obličej (zmenšil se mi podbradek – huráááá!!!) – že se mi zmenší prsa jako první, to jsem čekala, ale že šel dolů můj ozdobný tukový prstenec!!! – to mě dost potěšilo… a moc mě to všechno baví !“
Al.: Kurz Vánoce Jinak je naprosto famózní. Skládám velikou poklonu za množství kvalitních, přehledných a naprosto srozumitelných materiálů a rad, jak na všechno. Těším se z každého nového dne, jelikož jste mi velkou inspiraci a jak hezky píšete, každý máme slabiny, tak je stále co zlepšovat :)

Začali jsme, ale můžete se ještě přidat

Kurz už sice začal, ale první týdny jsme se věnovali spíše zamyšlení nad tím, jak Vánoce chceme trávit a jak to prakticky vyřešit s rodinou. Kurz právě běží třetí týden a pomalu začínáme s úpravou jídelníčku. Pokud se chcete posunout dál ve vědomostech a zdravém vaření, právě teď je správný čas na přihlášení do kurzu.

Vůbec nevadí, když půjdete pár kroků po nás, protože kurz bude přístupný ještě měsíc po jeho ukončení, takže později začnete a později skončíte. Nebo můžete postupovat rychleji a srovnat krok s námi.

Vloni se dokonce někteří účastníci kvůli pracovním povinnostem a nečekaným událostem v rodině dostali k práci na kurzu a změně jídelníčku až po Vánocích, ale i za ten měsíc, který na sobě pracovali, došli k úžasným výsledkům.

Martina: „Do Vánoc jsem kurz nestíhala hlavně kvůli práci a tak jsem si řekla, že to nebudu hrotit a pustím se do očisty až po svátcích. A světe div se, jen za leden jsem shodila naprosto nenásilně a pohodově 4 kg. Navíc mám mnohem víc energie a vrátila jsem se zase k józe. Holky děkuji, nakoply jste mě dobrým směrem.

Teď naposledy nebo až příští rok

Do kurzu se můžete přihlásit a zapojit už jen do 8.11.2015. Po tomto datu už nebude možné kurz objednat ani se k nám přidat. Přihlášky do online kurzu se pak na rok uzavřou.

Pouze členové klubu Jíme Jinak mají možnost vstoupit do kurzu kdykoliv během jeho průběhu.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář