Domů > O nás > Pochvaly

Užívám si to, poslouchám tělo a učím se (Jana)

Jana: Low carb jsem jela cca půl roku, chtěla jsem hlavně zredukovat hmotnost Prvních 7 dní jsem myslela, že snad umřu, jak mi bylo zle. Najela mi šílená jakoby chřipka, jak jsem omezila sacharidy pod 100g na den. Bylo mi hrozně zle, tak jsem toho nechala, ale k mé škodě to nevzdala. Měla jsem toho nechat. Šla jsem na to potom postupně a zvládla to půl roku. Výsledek ? Totálně rozhozená imunita – nemoc za nemocí, zápaly plic, ztráta menstruace  a kolik jsem zhubla za toho půl roku? Pouze 4 kg a to jsem opravdu dodržovala vše, nastudovala několik knih, pro moje tělo to zkrátka není. Zánět dvanácterníku mě čekal , když jsem to po půl roce ukončila a z mého dřívějšího pohledu se ” normálně” najedla se sacharidy. Měla jsem hrozně bolestivé záchvaty, měsíc jsem pak byla pouze na rozvařené cuketě a dýni, kterou mé trávení sneslo.
Teď si dávám pozor a jdu na vše pomalu :-D Na Jíme Jinak se mi líbí hodně zeleniny, která mi chutná, jedu postupně, užívám si to, poslouchám tělo a učím se :-) I když tak nejím na 100%, o což mi zatím ani nejde, mám vždycky velkou radost, když objevím nové zdravé jídlo, co mi chutná. Hlavně pomalu, ale jistě :-D :-)

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář