PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?
Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !
Dítě odrůstající kojeneckému věku umí dát rodičům pěkně zabrat. Celkový růst se sice zpomaluje, ale schopnost přemísťovat se, přemýšlet a chuť experimentovat rapidně vzrůstá. Batole si tak v nestřeženém okamžiku oblečené nalije na suché vlasy šampon, posype koberec čajem, rozebere budík na prvočinitele či načůrá do květináčů.
Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !
Jarmilo, díky za ucelený souhrn killa cukra…, hurá na něj s vařečkou a recepty z JJ!
cukr free Bob
Vzhledem k mému věku si na tu dobu, kdy žila rodina pohromadě, vzpomínám. Nebyla televize, neměli jsme telefon a vše se řešilo z očí do očí. Pamatuji si, že večer, když se všichni najedli, tak sestra četla, na pokračování, nějakou knížku. Už si nepamatuji co to bylo, ale jen, že u toho byla celá rodina. Když dočetla, tak se o tom ještě chvíli besedovalo.
Co se týče té závislosti na internetu, potažmo na sociálních sítích, tak nevím, zda je nějaké rozumné řešení, jak to omezit. Někde jsem četl, že každý dvanáctý český školák ve věku 11–15 let (přesně 8,3 %) patří do kategorie takzvaných problematických uživatelů sociálních sítí. Jde o mladé lidi, kteří se neúspěšně pokoušejí omezit čas strávený na sítích, zanedbávají své koníčky, lžou svému okolí o množství času stráveného na sítích nebo se kvůli němu dostávají do konfliktu s rodiči či kamarády. Pokud se něco nezmění, tak těch závislých bude přibývat. Od synů vím, že některé školy už mobily zakazují.
Jsou tu ale rodiče, kterým to vyhovuje. Dají dětem do ruky tablety, aby měli “od nich” chvilku pokoj. Někdy na to, aby mohli sami brouzdat po internetu.
Je nějaké řešení, jak z toho ven?
Komentáře