Petra: Nejdřív jsem to vůbec neplánovala, ale nakonec jsem maso celý týden opravdu vynechala (čtením vašich inspirativních komentářů jsem dostala najednou chuť to fakt vydržet) a cítím se po tomto týdnu mnohem lehčeji. Snažím se ráno cvičit a i když mi to teď víc dní po sobě nevyšlo, tak ty svaly a šlachy nebyly ztuhlý jak normálně. Úžasný je, že jsem podobný pocity mnohokrát četla tady v komentářích, ale prožít to najednou sama, to je něco úúplně jinýho :). Jinak, na vaření se každý den těším, i děti si přidávají, už ani u dezertu nepoznají, že je jen se sladěnkou nebo ovocem. To je asi u nás největší změna – opravdu bez cukru i medu (no, ne na 100%, ale snažím se:), mňam ta opravdová chuť oříšků a rozinek a skutečných surovin…
Tento recept je z jimejinak.cz, kde najdete tisíce zdravých receptů, videa a online kurzy vaření.
Bez masa je mi skvěle
Schovat štítky
Poslední komentáře
Petrushe
Před 55 minutamiRádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Šárka
Před 56 minutamiVierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Klub
Veronika
Dnes v 13:22Nevím, jak se s Vámi můžu spojit..? Jsou tu možné nějaké osobní zprávy..?🙈 Nebo mi pošlete nějaké bližší info a foto na vlasacka@seznam.cz..? :-) Děkuji!
Veronika
Dnes v 13:20děkuji Petrushko! :-) A tu neloupanou musím předem namočit, nebo platí stále “červená” = není třeba namáčet..? 🙈
Buďte první, kdo napíše komentář