Domů > Magazín > Blog

45 video receptů na zdravé a chutné dezerty bez cukru

Milujte sušenky, pralinky Ferrero Rocher, Studentskou pečeť, Margot, cheescake nebo tiramisu, ale nechcete mlsat, abyste si nezkazila postavu? Máme pro vás neodolatelné nové recepty na zdravé mlsání. Do video kuchařky jsme k dortům a moučníkům přidali 12 nových vychytaných receptů, takže teď už na vás čeká 45 video receptů. Cena zůstává až do konce roku stejná!

45 videoreceptů

Všechny sušenky, dorty, moučníky, štrúdly, bonbóny, pralinky i řezy, které si s naší videokuchařkou snadno připravíte, jsou bez cukru, bez éček a jsou naprosto luxusní. Součástí kurzu je i vánoční speciál se zdravými recepty na vánoční cukroví.

13 nových receptů

V kurzu přibyly nové recepty na želatinové bonbony, zázvorové sušenky, tiramisu, domácí tyčinku Margot, domácí Brumíky v několika variantách, ovocný řez, domácí Bebe sušenky ve dvou verzích, luxusní cheescake, ovesné sušenky, domácí Studentskou pečeť, panna cottu v mnoha variacích, domácí Koka sušenky a pralinky Ferrero Rocher, které vidíte na fotkách.

Dárek pro všechny – do konce roku za stejnou cenu!

Máme dárek pro všechny, kdo si kurz již koupili – nové recepty od nás dostávají zdarma jako dárek. Pokud si kurz objednáte do konce roku, tento dárek dostanete také. Cena kurzu se zvedne až od nového roku.

Prohlédnout zdravé dezerty

 

 

Lepší než originál

Když jsme dobroty testovali, někteří kamarádi říkali, že ty naše jsou lepší jak originál. Ať to byly Koka sušenky, Bebe sušenky, brownies nebo Ferrero Rocher.

Dezerty z kvalitních surovin

Veškeré recepty jsou bez přidaného cukru, bílé mouky, vajec, mléka a chemických přísad. 

Zvládnou to i úplní začátečníci

Každý recept uvidíte se všemi vychytávkami. S pomocí videa je velmi snadné je připravit, i když jste úplný začátečník a nemáte se zdravým vařením žádné zkušenosti. V krátkém videu vám představíme suroviny a řekneme, proč a z čeho vyrábět dezerty.

Jak na děti i dospělé zvyklé na běžné sladkosti

V kurzu je i praktická sekce, kde vám poradíme, jak to udělat s těmi, kdo jsou zvyklí na konvenční sladkosti plné cukru.

Pochutnáte si

Nebudete věřit, jaké chutné a zdravé recepty je možné snadno vyrobit.

Sdílení zkušeností

V kurzu máte svůj deníček, kde si můžete psát poznámky k vlastním úpravám receptů, je zde prostor pro inspiraci od dalších účastníků a sdílení vašich úspěchů. Můžete do kurzu poslat svojí fotku a pochlubit se ostatním.

E-book s recepty

Recepty jsou určené ke koukání, ale můžete si stáhnout i připravený ebook a vytisknout si je včetně seznamu nejčastějších surovin, které v receptech používáme.

Neomezený přístup

Ke kurzu se můžete vracet kdykoliv chcete, nejste časově omezeni.

Dostupné ze všech zařízení

Videa můžete sledovat na počítači, tabletu nebo telefonu.

Přidejte se

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář