Celosvětová meditace – připojte se na 20 minut a změňte společně svět

40

Za 20 minut společné práce můžeme změnit celý běh tohoto světa. Je tu skvělá příležitost na přelomu soboty a neděle 4.-5.4. 2020. Pojďme společně pohnout současnou situací k lepšímu. Dejte o tom vědět co největšímu počtu lidí, protože je potřeba skutečně velikánské množství lidí, abychom mohli změnu udělat.

Meditujete? Tak se přidejte tento víkend

O síle společného záměru a společně vyslané myšlence nemáme žádné pochybnosti, protože s tím máme osobní zkušenost. Nejsme odborníci na astrologii ani na meditace (přesto je doma děláme i s dětmi), ale cítíme naléhavou potřebu a s vámi sdílet informace, které se k nám dostali. 

Mezi těmi, kdo jsou zvyklí meditovat k různým příležitostem jako je Slunovrat a různé speciální astrologické situace, koluje naléhavá zpráva s prosbou o zapojení co nejvíce lidí do velké společné meditace. Zpráva se dostala i k nám a cítíme za povinnost ji sdílet, ačkoli ne všichni, kdo jedí zdravě jsou těmto spirituálním praktikám otevření. Možná právě nastal čas i pro vás udělat krok směrem k vědomému tvoření 😉

Co se děje

Výzva, která koluje po internetu, vyzývá všechny otevřené lidi k tomu, aby se přidali ke společné meditaci v čase, kdy se otevře ohromný astrologický portál. Čas pro českou republiku vychází s ohledem na časová pásma na neděli ráno, přesně 5. 4. 2020 v 4:45 hodin. Nový rok začíná oficiálně na rovnodennost 19. března v souladu s přirozenými cykly času a energie budou narůstat až do 4. dubna, kdy se otevře větší energetický portál. 2020 je energeticky nabitý astrologický rok, přechod mezi dvěma věky, kdy se jako lidstvo dostáváme se do věku Vodnáře. Astrologové na celém světě předpovídali, že rok 2020 bude určujícím rokem osudu lidstva, bodem zlomu a velkým přerozdělováním moci.

Při otevření nebeské brány můžeme jako jedna bytost spojit svoji mysl a společně zrušit staré nefunkční programy a tím vymazat mimo jiné koronavirus  a strachy s ním spojené, zrušit 5G síť a její zničující záření. Pro ty, kdo se orientují v astrologii, se jedná o spojení planet Jupiter a Pluto. Je to silná astrologická konjunkce a může posunout lidstvo pozitivním a harmoničtějším směrem. Při otevření portálu má být naše planeta zaplavena velmi silnou 5D gama vlnou.

Musí nás být hodně, abychom mohli udělat kvantový skok

Možná už jste slyšeli o lidech, kteří pravidelně jezdí na silná energetická místa naší planety a tam meditují za její zachování, za probuzení lidstva apod. Já jsem se poprvé s jednou takovou paní setkala před více než dvaceti lety a tehdy jsem moc nechápala, že tito lidé opustili svoje zaměstnání a firmy a cestují po světě a léčí planetu. Mluvila o věku Vodnáře (do kterého vstupujeme) a o tom, jak velké transformace nás čekají. Že silní a připravení je přežijí, mnoho lidí změny neunese a mnoho nepřežije. Tehdy jsem jí moc nerozuměla, děsilo mě to, řešila jsem s ní své zdraví, bylo mi dvacet. Ale podobné informace a podobně naladěné lidi jsou potkávala dál a dál. Už v roce 2012 jsem s klidným vědomím očekávala velký třesk a měla dojem, že se skutečně věci rychle mění. My jsme se ten rok odstěhovali z města, zrušili firmy, všechny jistoty a odešli žít na samotu do lesa. To, co nastalo letos na jaře, ale naprosto předčilo i moji nejbujnější fantazii o tom, jak by ke změnám ve vědomí lidí mohlo dojít.

I v roce 1987 došlo k jedné takové velké konvergenci, kde bylo cílem shromáždit velké skupiny po celém světě na posvátných místech jako jsou Mt. Shasta, Stonehenge a egyptské pyramidy. Tehdy se snad mělo dosáhnout počtu  přes 140 tisíc meditujících a toto setkání mělo velký dopad na lidské vědomí. Pokud jste v našem věku a starší, tak víte, jaké všechny události před třiceti lety následovali po celé Evropě.

Protože proti lidstvu stojí silné síly, které se snaží připravit nás o naši svobodu a imunitu, nastolit systém kontroly a  moci (ve hře jsou zbraně jako 5G a biočipové vakcíny) je potřeba spojit naše mysli a s hlubokou, upřímnou láskou se sjednotit jako jeden milion světelných bodů, které svým působením ukotví energie míru, harmonie, hojnosti, svobody, uzdravení.

Ti, kdo se tomuto věnují mnohem více do hloubky než my na Jíme Jinak, říkají, že celý osud naší planety může změnit jen 20 minut společné práce. Síla pro radikální změnu a posun na časové ose leží v nás, ale musí být vykonána jako kolektivní! Tato výzva se snaží spojit milion lidí, kteří se ve stejnou dobu po celém světě do meditace pustí.

Jak na to

Odložte svoje přesvědčení, systém víry, náboženství, odsuzování druhých, posuzování či cokoli, co vám brání přijmout myšlenku, že i vy byste mohli k uzdravení planety Země a lidstva přispět.

V neděli ráno ve 4:45 se posaďte k meditaci. Dýchejte chvíli zhluboka a uvolněte se, pak nechejte dech volně plynout. Z hloubi svého srdce se pokuste napojit na ostatní meditující a cítit společnou sílu. Představujte si, jak se Země uzdravuje, jak se lidstvo probouzí.

Návod na vizualizaci najdete v těchto videích: Anglická verze, Česká verze, případně jen audio.  Je docela možné, že nebudete mít přístup k internetu. Pusťte si proto video s předstihem, abyste se naladili, protože kouzlo toho, co dovedeme změnit společnou meditací je v naladění se na stejný výsledek, tak ať v neděli ráno víte, jakou myšlenku máte vyslat. Meditujte podle svého, svým způsobem, s hudbou nebo bez. Důležité je otevřít své srdce a vyslat upřímné přání.
(Zde můžete zkontrolovat čas meditace pro vaše časové pásmo, pokud nežijete v ČR:Tabulka převodu času¨)

Jsme tvůrci naší reality

Myšlenky jsou jako balíčky energie, které když jsou poháněny emocemi, v případě této meditace láskou, mají schopnost se projevit ve fyzickém světe a vytvořit cokoli, co si přejeme. Kdo s námi prošel někdy Jarní očistu a pracoval na osobním rozvoji, ví, že toto funguje a že tu učíme už mnoho let na základě vlastních zkušeností. My jsme tvůrci své reality, zdraví a štěstí máme ve svých rukách. A společně můžeme změnit běh tohoto světa.

Zdroj: Pro velmi volný překlad a astronomické obrázky jsem využila tento zdroj.

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

 1. Určitě pojďme na to, ať je náš co nejvíc, všichni, kdo se zúčastníte , pocítíte tu obrovskou sílu, když se více myslí a srdcí spojí! Stojí to za to!

  • Paráda, my to taky natázhli na hodinu. Roman pak šel pracovat na JJ, děti šly koukat na východ slunce a taky už nešly spát. Já jsem dnes jak po nějaké droze – nabitá.

 2. Přidávám se i já. Jen jsem si díky vám uvědomila, že mám kolem sebe spoustu lidí podobně uvažujících, smýšlejících a sdílejících podobné hodnoty a názory. A nějak si je přitahuji do svého života. Takže díky. A krásné zítřejší ráno nám všem co se připojíme.😊

 3. Ďakujem, nastavím budik. Som rada, že som si dnes večer otvorila stránku JJ a našla tento príspevok, ktorý zdieľam a verím, že to dokážeme a zvládneme ❤️

  • Řada lidí už to dělá a jak píšeš, asi to bude dělat víc lidí vědomě, teď je potřeba, abychom se do toho pustili kolektivně a pořádně s tím cukli 😉

 4. Určitě jdu do toho! 🙂 Krásně napsáno a to video s instrukcemi je také úžasné. Je důležité si tyto věci více uvědomovat a i to, že jsme součástí tohoto celku a máme tu moc věci v našich životech měnit. Shlédli jsme to s manželem několikrát a ačkoli on normálně nemedituje a v neděli si rád přispí, cítí to jako povinnost do toho jít. Věřím v tu obrovskou sílu a že změny tím správným směrem k uzdravení lidstva se nám všem povedou. Děkuji za krásný článek a hlavně za upozornění, že taková akce probíhá. 🙂

 5. Říkala mi o tom kamarádka už před pár dny. Googlila jsem a našla článek, který mi vyloženě zaváněl jakousi instantní esoterikou používaje hesla jako “ magický klíč a nebeská brána a masivní účast“ …skoro jsem si říkala, že do toho nejdu. Ovšem když to napíše Eva:-)!
  Vyzní to úplně jinak..
  Přeposílám a trénuju na vztávání:-)

  • Díky za důvěru, Katko. Ono nikoho nezabije, když si jednou přivstane a pomyslí na dobro celého lidstav, tak jsem to brala, že to nikoho neurazí a kdo není připraven, že nad tím mávne rukou, že jsme fakt magoři 😂 No jo, ono to je těžké, Katko,jak napsat o tak významné události a přitom neznít fanaticky a vyhnout se velkým slovům. Ono to v té angličtině vůbec nezní tak divně 😃😃😃 Ale to je jako s písničkami – zpíváme si nějaký anglický text, všem se nám to líbí, ale když to chtějí holky přeložit, zní to pateticky nebo lacině, prostě hloupě.

   • Svatá pravda. Pro mě úkol „nesoudit zbrkle“-)
    Taky jsme čekali, jak píšes, rok 2012 jako velký třesk. Ono je to všechno složiťejší a pozvolnější..
    Ale děje se to-boj dobra se zlem.. Je skvělý, kolik lidí už uvažuje Jinak a hlavne jinak cítí.

 6. Zobrazit všech 40 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekKvásková cibulačka
Další článekPosilte imunitu lepším jídelníčkem