Lentvaruzk: Moc se mi vaše videa libí. Děkuji za ně. Vždycky mě to nakopne zkusit něco nového.
PS: Letní hubnutí? Zkus to jinak!
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Lentvaruzk: Moc se mi vaše videa libí. Děkuji za ně. Vždycky mě to nakopne zkusit něco nového.
Stáhni si zdarma kompletního průvodce pro letní hubnutí. Zjistit více
Ahoj Evi, moc děkuji za odpověď 👍😀
Tak tohle si dělám denně. Mám na to Smoothie mixér. Vzhledem k tomu že se nedá s jahodami domluvit, aby počkaly až přijedou vnoučata, tak sbírám denně plnou misku pěkně zralých krasavic. Co s nimi jiného, že. Něco dám do mrazáku, nějakou dřeň jsem také udělal a ostatní hold denně vypijeme.
Většinou není třeba sladit a občas si to zpestřím nějakým tím proteinem. Mám rád hrachový, konopný a rýžový.
Na webu vegmania a i v jiných zdrojích jsem četla, že b12 je v rostlinných zdrojích v neaktivní formě, kterou tělo nedokáže zpracovat, tak jak to vlastně je?
Buďte první, kdo napíše komentář