K článku “Permazahrada mě začala bavit”

PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
K článku “Permazahrada mě začala bavit”

Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Ahoj Hani, já mám ještě ten stařičký první model. Musím říct, mě stačí. I když koukám po nějakých těch elektrických co například i vaří sójové mléko… ovšem zatím se mi to zdá být zbytečně drahé. Tento levný kousek dělá prakticky to samé co drahé přístroje na mléka. Zatím si vystavím s ním.
Vierko zdravím a prosím jakou značku chufamixu máte? Řešíme teď s dcerou rostlinná mléka, protože půlroční vnučka se osypává když dcera konzumuje klasické mléčbné výrobky.
Vierko
Blani, vypadá to všechno skvěle a to že chutnalo i manželovi, tak to mě potěšilo. Vždy mi udělá radost, když moje recepty vyzkoušíte a když k tomu ještě chutnají, tak jsem přímo nadšená. 😊 Děkuji.
Buďte první, kdo napíše komentář