K článku “Permazahrada mě začala bavit”
PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
K článku “Permazahrada mě začala bavit”
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Vypadá fajn.Uz se těším .A balím na hory 😋
Rádo se stalo Veru, tu neloupanou lépe alespoň na 2 hodiny namočit, ale dá se vařit i bez namočení. Při slabém trávení bych namočila.
Vierko, hned jsem zkusila se žlutým hrachem (měla jsem uvařený). Mňamka a hned na talíři 👍. Děkuji
Buďte první, kdo napíše komentář